Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pochlubte se s XMB menu?


dragonetti

Recommended Posts

Mám ještě jedinej problem a to z pamětí v flash 0 nahradil jsem v

flash 0/font/gb3s1518.bwfon ten megový soubor prázdným souborem a nevim jestly toto zrovna nezpůsobylo že nemám funkce v různých složkách v settings ... i když je dám tak se psp samozřejmě sekne

f_screenshot0m_4e34031.png

no ja sem nahrazoval ten bwfon souborem myslim ltn0.pgf a mam to tam vsechno, takze v tom asi problem nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 970
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám ještě jedinej problem a to z pamětí v flash 0 nahradil jsem v

flash 0/font/gb3s1518.bwfon ten megový soubor prázdným souborem a nevim jestly toto zrovna nezpůsobylo že nemám funkce v různých složkách v settings ... i když je dám tak se psp samozřejmě sekne

f_screenshot0m_4e34031.png

no ja sem nahrazoval ten bwfon souborem myslim ltn0.pgf a mam to tam vsechno, takze v tom asi problem nebude...

ted jsem tě nějak nepochopil vždyt bwfon a ltn0.pgf jsou uplně jiné soubory ne? tys jako oba dva nahradil prázdnýmy soubory nebo jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě jedinej problem a to z pamětí v flash 0 nahradil jsem v

flash 0/font/gb3s1518.bwfon ten megový soubor prázdným souborem a nevim jestly toto zrovna nezpůsobylo že nemám funkce v různých složkách v settings ... i když je dám tak se psp samozřejmě sekne

f_screenshot0m_4e34031.png

no ja sem nahrazoval ten bwfon souborem myslim ltn0.pgf a mam to tam vsechno, takze v tom asi problem nebude...

ted jsem tě nějak nepochopil vždyt bwfon a ltn0.pgf jsou uplně jiné soubory ne? tys jako oba dva nahradil prázdnýmy soubory nebo jak?

nene soubor gb3s1518.bwfon sem nahradil mensim souborem ltn0.pgf (neboli zkopiroval sem si ltn0.pgf a prejmenoval na gb3s1518.bwfon a flashnul sem ho) ;) neco podobnyho myslim delal flash agent cecko, kdyz uvolnoval 1MB mista. Jinak navod sem nasel tu http://forums.qj.net/f-psp-mods-media-18/t-faqguide-customizing-your-psp-read-first-support-thread--97885.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě jedinej problem a to z pamětí v flash 0 nahradil jsem v

flash 0/font/gb3s1518.bwfon ten megový soubor prázdným souborem a nevim jestly toto zrovna nezpůsobylo že nemám funkce v různých složkách v settings ... i když je dám tak se psp samozřejmě sekne

f_screenshot0m_4e34031.png

no ja sem nahrazoval ten bwfon souborem myslim ltn0.pgf a mam to tam vsechno, takze v tom asi problem nebude...

ted jsem tě nějak nepochopil vždyt bwfon a ltn0.pgf jsou uplně jiné soubory ne? tys jako oba dva nahradil prázdnýmy soubory nebo jak?

nene soubor gb3s1518.bwfon sem nahradil mensim souborem ltn0.pgf (neboli zkopiroval sem si ltn0.pgf a prejmenoval na gb3s1518.bwfon a flashnul sem ho) ;) neco podobnyho myslim delal flash agent cecko, kdyz uvolnoval 1MB mista. Jinak navod sem nasel tu http://forums.qj.net/f-psp-mods-media-18/t-faqguide-customizing-your-psp-read-first-support-thread--97885.html

genialny napad! helfol si mi :)

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

screen1.jpg

toto mam momentalne :)

hodil bys to pak sem pls? :D vypada to mazane :) kdyztak thx

myschoo ten nájezd do toho menu máš parádní jak ti ty čárečky přesně najedou tam kde pak začínaj...

jj bootwave sedi presne :) vypada to super :)

jee a poradil bys mi pls jak se da predelat waveka z xmb menu na bootwave kdyz ji vyextrahuju do *.omg? jeste jsem to nikde nenasel :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten pack som stiahol, bootwave som sa popravde ani nezaoberal :D

ja mam tu smulu, ze k moji oblibene wavece nikdo zatim neudelal bootwaveku, takze to je zkusim nekde vypatrat :|

a nebo by to chtelo najit nejakej novej wave komplet kterej by se mi zamlouval :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, prosimvás. Pokaždý když zapnu hb, nebo jdu do recovery tak se mi sníží (vypne) jas na obrovce.. Vím že u white PSPček sem to stává, však to má Dutch u návod na DG, ale mě to docela štve.. neexistuje nějaký prx který by tomu pomohlo? Například prx z black PSP.. ale nevim jestli ten jas závisí na nějakym prx souboru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu