Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PhotoFast CR-5400 a Čr


Jarbi

Recommended Posts

Ja si to v nejblizsi dobe budu kupovat a ikdyz se bojim rychlosti, tak jsem slysel, ze je to jeste rychlejsi jak original Sony MSPD, takze do toho jdu. Koupim adapter a SanDisk MicroSD 16GB HC a porovnam rychlostne se svoji stavajici Sony Memory Stick Pro Duo 4GB..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

tak co jaky s tim mate zkusenosti muzete doporucit ?? a nema nekdo tu redukci na to nebo aspon nejakej shop kde to sehnat?? diky

ps: http://barbone.cz/?t=PC&dealer=&podminka=&vyrobce=&strsort=9NNE54&str=0&sort=1&pg=1&sklad=-1000&skod=&snazev=&sfull= tady prodavaj karty a aj ty ceny vypadaj v klidu co na to rikate??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak ja sem tu redukci koupil na jinym serveru než na tygriceny (mmchodem v ČR sou jen 2). Vše ok, do 3 dnu byla u mě, tygrimcenam neverte, chtej platbu predem a jesta 160 za postovny. Koupil sem si k tomu 2x 8gb sandisk class 6 (16gb se vyrabi jen class 2 a class 6 vyrabi jen a-data a to nikdo nema skladem) Takze takhle mam krasne rychlo 16gb kartu, vyslo to na 1400 Kč a MS Pro duo 16gb stoji 2200 takze se to rozhodne vyplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší variantou je myslím Ebay, ja tam redukci koupil celkově za 11dolarů (karta, poštovný, pojištění) Takže za cca 200Kč a za tuhle cenu to tady asi nemáte šanci sehnat. Pořídil sem si z czc.cz prozatím jednu 16GB class2 kartu a vše funguje v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, tak píšu zase, po dvou dnech normálního používání sem zapnul PSP, signalizační dioda memory karty začala blikat (asi 2x za s)a nenaběhlo mi ani do XBM, zkusil jsem zapnou psp bez karty - ok, ale po vložení zase začala blikat a vůbec se nenačetla. Pak jsem ji vyndal, vysunul, "profloukal" a zasunul zpět - to už se načetla, přehrávání fulmů OK, ale po spuštění hry začala zase blikat a PSP se seklo, pak už zase celý dokola. Nevíte čím to je? MS pro duo 2gb od sandisku fachá v poho. P.S. mám dvě 8gb A-data microSDHC class 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
Čau, tak píšu zase, po dvou dnech normálního používání sem zapnul PSP, signalizační dioda memory karty začala blikat (asi 2x za s)a nenaběhlo mi ani do XBM, zkusil jsem zapnou psp bez karty - ok, ale po vložení zase začala blikat a vůbec se nenačetla. Pak jsem ji vyndal, vysunul, "profloukal" a zasunul zpět - to už se načetla, přehrávání fulmů OK, ale po spuštění hry začala zase blikat a PSP se seklo, pak už zase celý dokola. Nevíte čím to je? MS pro duo 2gb od sandisku fachá v poho. P.S. mám dvě 8gb A-data microSDHC class 6

mne se zaclo dit upe to sami pls poradte co s tím :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu