Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na custom firmware 5.00 M33 (new: Update 6)


ramalamadingdong

Recommended Posts

takže mám stáhnout eboot z hxxp://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008100023 a udělat to přes hellcat a potom normálně nahrávat updaty až po 6,jop?.)

edit:aha,tak jsem to udělal .. a dělá to to samé.takže neuspěch

edit: hodil jsem tam zpátky 4.01... a teď by mě zajímalo jak postupovat,aby to zase nebricknul

edit:už to jede,zformatoval jsem kartu.. a pak už to jelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Instalace je prozatím možná jen na PSP-1000 a PSP-2000 s CFW 3.52 M33-4 nebo vyšším!

takže 3.52 M33-4 musim nainstalovat první, to můžu rovnou z OFW 3.52 nebo musim z nějakýho ještě nižšího CFW? Ještě se chci zeptat jak se dělá downgrade a jak použít Pandoru? Jako myslim třeba celou dobu, nebo jenom při updatování na M33 a tak... dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže 3.52 M33-4 musim nainstalovat první, to můžu rovnou z OFW 3.52 nebo musim z nějakýho ještě nižšího CFW? Ještě se chci zeptat jak se dělá downgrade a jak použít Pandoru? Jako myslim třeba celou dobu, nebo jenom při updatování na M33 a tak... dík :)

Proboha, jak muzes uploadovat hry, kdyz jsi tak mimo. :roll: :dozey:

Jasneeee, muzes z OFW 3.52 treba... takze veskery pandory a downgrade jsou jen ze srandy.

Jak se dela downgrade? Hod s PSPckem o zem a ono to udela "down".. takovej zvuk - to je downgrade. A pandora? Zacni se modlit a v ruce drz PSP - tomu se rika Pandora..

Proboha.. od ceho jsou tutorialy jak udelat pandoru a jak udelat downgrade? Od toho, aby se kazdy v kazdem topicu ptal?

Co celou dobu? Jo, modli se treba furt.

Sorry kamo, ale cekal jsem, ze

- a) jsi rozumnejsi a dokazes si to zjistit

- b) kdyz jsi ten uploader, ze budes alespon NECO uz vedet... tohle jsou celkem zaklady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jééžiš, jako nvm no... já mam svoje první PSP něco přes měsíc, je to 3k takže s timhle na něm moc nepochodim a na 1 nebo 2k nemam jak vyzkoušet proto se ptam, dokavaď jsem PSP neměl tak jsem se o něj vůbec nezajmal. A co se týče těch návodů tak tam je to všechno tak smíchaný že se v tom nejde vyznat..

Taky jak jsem se ptal na ten 3.52 M33.....jak mam vědět že tenhle se už dělá z OFW a né ještě nižšího třeba plácnu 3.40 M33......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Stačí tam hodit rovnou Update 6

Víc lamersky vyjádřit by to nešlo?:roll: ...jelikož tomu co si napsal moc nehovim ....

edit:...tak už hovim....a ten update je v tom archivu??

edit II: stáhnul sem si update 6 http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008100023

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když mam fw 5.00 M33-3 a chci updatovat na M33-6 tak tam mám rovnou nahrát http://uloz.to/854186/UPDATE.rar ??....Nechci nic zkazit, tak se radši ptam ....

To na co odkazuješ ty je celej update (když budeš updatovat z 3.52 nebo jinýho až do 5.00- ten už ne ...), tobě bude stačit jen stáhnout tohle

http://uloz.to/1193483/update5.00m33-6.rar, rozbalit a nakopírovat na kořen karty ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Vim ze vypadam jako dalsi lama, ale PSP mam asi tejden ale mam CFW 5.00 m33-4 a chtel bych se prez m33-6 dostat na 5.50 GEN-D3 abych si mohl zahrát i novější hry.Docela by me nas*alo kdyby se mi to podelalo tak se chci zeptat co na update z m33-4 na m33-6 z tý první strany budu potřebovat protože je tam toho docela dost.Budu velmi vděčný za jakoukoli odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu