Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jaký máte audio systém (domácí kino) ?


petersweter

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chci se zeptat jaké používáte systémy pro reprodukcí zvuku?

Já mám obyčejnou klasiku all in one 5.1 od LG (ale s optickým vstupem) a není to špatné, jenže teď když jsem přešel z crt TV na LCD TV a zažil jsem ten hooodně velký posun k lepšímu - tak zvažuji nad podobném zlepšení také s audiem.

Asi bych měl zájem o nějaký receiver(např. Yamaha), ale nechci velké dřevěné bedny, ale nějaké malé! (mám spíše malý pokoj a nechci investovat zase majlant.)

Zaujala mne tahle nabídka:

http://www.dno.cz/products/domaci-kina/yamaha/yamaha-av-pack-107-b

http://www.dno.cz/modules/ProductModule/files/34/.34594img

Máte někdo nějaké doporučení-či zkušenosti?

Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja mam repro od GENIUSu SW-HF 5000 - 5.1 trochu vytuneny :D ... dal jsem si tam jinej basovej reprak 100W do subace a barevnou hudbu :) az bude fotak dodam foto :) ...

EDIT: Jestli chces teda maly repraky s dobrym vykonem tak jdi do tech Yamaha :) je to kvalitni znacka a dobrej zvuk ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

video AOC Gold gamers have been seeking assistance Age of Conan Gold in playing and conquering the games that they live for. Age of Conan Power Leveling Many of these items have successfully helped gamers achieve victory, but they cannot help with all games. The easiest way to find is to buy it. Similar to the above mentioned resources, purchasing is a great way for a player to enjoy and Age of Conan PowerLeveling conquer the game.age of conan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu