Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Po dlouhe dobenaPSP = ICQ pomoc s fw


liftic

Otázka

Zdravím vás... po dlouhe době jsem vytasil PSP Fate ze šupliku ( to sem se divil ze sem ho i našel:) a začal se zpatky vracetk gembleni... jenze ejhle. stare hry v poho ale nove hry uznejak extra pro mne nejsou. mam totiz CF 3,03OC a takovy flat out atd nejde. PSP jsem si flashoval a dowgrandoval sam. tak jsem jen doufal jestli by mi nějaka vase dobra duše tady nepomohla. Prez ICQ s radou co a jak. Ad neco nakonec nezkotím. Předpokládám že nejde udělat prechod na cf fw4.00¨tj postupne se s tim trapit. ale kdo vi. A dal jsem si vyskoy cil az na FW 5.00 M33 ale nevim jak je to s prechodem z OE-c naM33. Tak kdyby se někdo mohl objetovat na pulhodku a rict co a jak. FW už mam stahle.... snad aspon nekdo... se ozve :) ICQ 286-110-053... Předem moc dík... A omlouvam se pokud je tu snadnekde navod... hledal sem 2hodky a nic:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak tam mam 5.00 m33 - Všem rádcům upřímný Pán Bůh zaplať:D:D:D A mam pro vas dalsi otazecku. Jak je to s tema slimama. Ty jdou dowgrandovat z jakehokoli OFW s pandora battery?? A kdese da pandora sehnat a cca za kolik....) Videl jsem tunekolik navodu ale kdyby jste jeste nekdo byl tak hoden a pisl prime linky na ty prime témata. Dikdes:)

edit: jak je to s tema themes na fw 5.00. ktere jdou a jak je to c ctf?? a cxmb pluginem??:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak tam mam 5.00 m33 - Všem rádcům upřímný Pán Bůh zaplať:D:D:D A mam pro vas dalsi otazecku. Jak je to s tema slimama. Ty jdou dowgrandovat z jakehokoli OFW s pandora battery?? A kdese da pandora sehnat a cca za kolik....) Videl jsem tunekolik navodu ale kdyby jste jeste nekdo byl tak hoden a pisl prime linky na ty prime témata. Dikdes:)

edit: jak je to s tema themes na fw 5.00. ktere jdou a jak je to c ctf?? a cxmb pluginem??:)

já mám zkušenosti s 4.01 a 3.52 a oba jsem na slimu v poho s pandorkou předělal...použil jsem tenhle Tekkův návod http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=11173

jde to fakt v poho...jako pandoru jsem použil klasickou baterku ze slima, kdyby někdo říkal že to s tím nejde (už jsem to párkrát zaslechl), tak mu nevěř :-D...všechno v poho....jinak největší odborníci na flash tu jsou myslím Anonymouse a Tekken...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu