Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Phoenix Wright serie


.Den

Recommended Posts

Hrajete nekdo Phoenix Wright, prip. Appolo Justice? ^^

Zrovna dohravam dvojku a porad me to neskutecne bavi, nehraju nic jineho. A ma vyjit novy dil (konecne to vypada na trochu jiny system) s Edgeworthem v hlavni roli!

Btw, vite, ze muzete "Holt it!" a "Objection" kricet do mikrofonu a NDS to rozpozna? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohrál jsem všechno (docela hodně dávno) - hrál jsem to popořadě, hned jak to vycházelo v eng., těšim se na strašně na GS5 (neboli AA2) a na Gyakuten Kenji s Edgeym xD Zdál se mi slabší PW:JFA, ten byl nic moc :)

Co se mi líbí je že tam je hodně referencí na hry a filmy :D (např.: all your base are belong to us xDDD, nebo 300 xD)

Btw všímej si žebříků a štaflí (to není spoiler) :D

A víme... :D Mimochodem v GS1-3 a AA ve kterých je i english option, i když je to jpnsky, mi to reagovalo i když jsem křičel jpnsky matta!, igiari! a kurae! xDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Systém je stejný, ale postavy komplet jiný, stejnej snad The Judge. Phoenix a Ema (:love:) se vrací :D (Všichni doufáme v návrat někoho z GS1-3 xD)

Ale grafika a kvalita zvuku v GS4 je jinej kalibr :love: 1-3 není špatná, je výborná, ale je poznat, že je to z GBA, tkže 4ka prostě trumfla :P Navíc v těch případech využíváš víc podpory touche stejně jako v GS1 - case 5.

Žebříky... Running joke xD

No reaguje, ale radši to přece jen má ty slova :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo prvni dil(PW:AA) jsem zhltnul a nemohl jsem se od nej odlepit :-). Skvelej pribeh, super hudba, uzasny. Byl jsem natesenej na druhej (PW:AA - Justice for all) a po prvnich par obrazovkach jsem musel uznat, ze je to pro me o nicem. Hudba nic moc, postavy nic moc. Cim to? Je to jen ten druhej dil? Dalsi (Trials and Trib. a Apollo Justice) jsem nezkousel.

Jsou nektery jeste tak chytlavy jako ten prvni?

Pritom hodnoceni maj vsechny dily dost podobny (viz. http://en.wikipedia.org/wiki/Ace_Attorney ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus si to. Jako hra je to dobrá až moc si myslim. Na to jak to je starý je to supr. Hlavně je vždycky nejlepší rozuzlení každýho případu. Zatim to nikdy nedopadlo tak jak sem čekal. Akorát tě může odradit neznalost angličtiny. Třeba bratrovi se ta hra hodně líbila, ale jelikož anglicky neumí moc, tak neudělal ani prvníá tutoriálovej případ a seknul s tim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Koukam, ze tahle serie ma docela dost velky ohlas. Asi se pridam k vam paranum... zatim mi to lezi ladem na disku.

---

EDIT: Tak uz mi to zabira nejake to misto na karte a musim rict, ze dost mi to pripomina hru TIME HOLLOW. Myslim styl, rychly spad udalosti, logiku, podmanivou hudbu...

Pravnikem jsem jeste nebyl, ale tohle me rozhodne bavit bude...

PRO NEANGLICTINARE to rozhodne neni, jelikoz se to zaklada hlavne na textech, praci s nimi...

Zajimalo by me, kolik celkove dilu tahle serie ma a kolik pripadu je tak prumerne na jeden dil?

Mam 3 (ace attorney, justice for all, Trials And Tribulations) + ten nejnovejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu