Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Litujete koupě ORIGO UMD??


LTRaven

Recommended Posts

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mám neflesnutelny psp takže mi ani nic jinyho nez UMD nezbyva :D ,ale ty hry zatim 3 co jsem si koupil tak toho nelituji sou to snad nejlepsi hry na PSP -GTA,Burnout,Midnight club a jeste chci koupiz Flatout a GTA VCS a pak casem tekkena a GoW a nekdy nakej fotbal a NHL ....:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako na prostý odpůrce flashování a jiného pirátění mám ze zásady jen hry na UMD. Tím že za ně musím zaplatit, pečlivě vybírám abych nekoupil nějakou kravinu a tak potom nenusím litovat. Spousta lidí nadává že na PSP nevychází spousta nových dobrých her - a pak stahujou z netu isa. No holt někdo musí ten vývoj zaplatit a piráti jsou vlasně sami proti sobě. Ještě že to zachraňujou v Japonsku a Americe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak kdyby PSP hry měly kvalitu např. ps2-ps3 (což by odpovídalo cenové relaci, kde se UMD pohybuje), tak bych si je možná i kupoval. Takhle dát litra za nepříliš kvalitní hru, to se mi zdá jako pitomost. Lidi co stahujou z netu možná jsou piráti, ale ti co si tady kupují umd (nepočítám ty kteří to kupují kvůli své desce) , jsou s prominutím blbci ;)

UMD jsem si koupil jednou a stačilo mi to. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto ,ale zas treba GTA se pohybuje kvalitou jako na PS2 a to neokecas mam na ps2 GTA3 ana PSP Liber city stories mapa a auta jsou stejny a graficky je to uplne stejny jen na psp je to mensi :D a totez Vice city na Ps2 a Vice city Stories na PSP a skvelou grafiku ma i Midnight club !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto ,ale zas treba GTA se pohybuje kvalitou jako na PS2 a to neokecas mam na ps2 GTA3 ana PSP Liber city stories mapa a auta jsou stejny a graficky je to uplne stejny jen na psp je to mensi :D a totez Vice city na Ps2 a Vice city Stories na PSP a skvelou grafiku ma i Midnight club !!!

Já nic okecávat nechci ;) no tak výjimky jsou, neboj GTA jsem hrál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si primo za svoje prachy jeste nic nekupoval.. zatim mam jen VCS od tety a zbytek her od rodicu.. ted budu kupovat nejakou hru tak uvidim. jinak jsem hral demo ridge racer a je to hrozna pakarna.. mam neflashle psp tudiz me to tezke rozhodovani koupit ci nekoupit ceka jeste daleko vicekrat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 5 UMD her a vůbec toho nelituji..

Protože když jsem za tu hru dal prachy, tak jsem si ji více užil.. hrál jsem jí dýl, ale teď když si něco stáhnu tak to zpravidla tak po 5 minutách smažu páč k tomu nemám takovej vztah. A to co tady řekl vojta69 nejni vůbec pravda, protože kdybychom si všichni poctivě kupovali hry, vývojáři by měli víc peněz na vývoj.. Samozřejmě by stále vycházely (s prominutím) sračky, ale zase by zde vycházelo více kvalitních serií (RE, GTA, GT, SH, GoW atd.)

Podívejte se třeba na Japonsko, lidé si to tam kupují, a vychází jim tam spoustu skvělých her jako třeba MHF...

Vím, že nějaké hry z uvedených serií vyšly, ale vždy to byly 1 nebo max 2 díly... Ovšem na ostatních platformách jich vyšlo mnohem víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty si myslíš, že celý vývojářský průmysl PSP stojí na české republice? Jakože kdybychom si všichni poctivě kupovali UMD tak budeme mít víc her, to je trošku naivní. :dozey:

Vývojáři už nedělají nové hry, protože Sony licence jsou drahé;) My jsme firmě Sony ukradení (např. česká diakritika-máme jí ? Ne-e, protože jsme co? Protože jsme jim ukradení...:P)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty si myslíš, že celý vývojářský průmysl PSP stojí na české republice? Jakože kdybychom si všichni poctivě kupovali UMD tak budeme mít víc her, to je trošku naivní. :dozey:

Vývojáři už nedělají nové hry, protože Sony licence jsou drahé;) My jsme firmě Sony ukradení (např. česká diakritika-máme jí ? Ne-e, protože jsme co? Protože jsme jim ukradení...:P)

Ne, myslel jsem všichni, jako všichni na světě:cheesygrin:

Vývojáři už nedělají hry, protože vývoj trvá cca 2 roky a je drahý, což se jim nevyplatí, vzhledem k tomu kolik by jich prodali...

Jsme jim ukradení, protože je tady malý odbyt... Nemá cenu překládat hru kvůli pár prodaným hrám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 5 UMD her a vůbec toho nelituji..

Protože když jsem za tu hru dal prachy, tak jsem si ji více užil.. hrál jsem jí dýl, ale teď když si něco stáhnu tak to zpravidla tak po 5 minutách smažu páč k tomu nemám takovej vztah. A to co tady řekl vojta69 nejni vůbec pravda, protože kdybychom si všichni poctivě kupovali hry, vývojáři by měli víc peněz na vývoj.. Samozřejmě by stále vycházely (s prominutím) sračky, ale zase by zde vycházelo více kvalitních serií (RE, GTA, GT, SH, GoW atd.)

Podívejte se třeba na Japonsko, lidé si to tam kupují, a vychází jim tam spoustu skvělých her jako třeba MHF...

Vím, že nějaké hry z uvedených serií vyšly, ale vždy to byly 1 nebo max 2 díly... Ovšem na ostatních platformách jich vyšlo mnohem víc.

Tak Rockstars děla kvalitní hry pro PSP pořád a podle mně GTA San Andreas stories není protože už jenom Vice city stories má nákejch 1.5 GB na UMD a kolik by mnělo asi San Andreas tipuji minimálně 2.5 GB ,ale to se prostě už na UMD který má kapacitu 1.8 GB nevleze ,jedině že by se GTA SAS prodávala na PSP Store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Rockstars děla kvalitní hry pro PSP pořád a podle mně GTA San Andreas stories není protože už jenom Vice city stories má nákejch 1.5 GB na UMD a kolik by mnělo asi San Andreas tipuji minimálně 2.5 GB ,ale to se prostě už na UMD který má kapacitu 1.8 GB nevleze ,jedině že by se GTA SAS prodávala na PSP Store

To je pravda, le je už pár 2 UMD her... myslím, že kdyby chtěli vydat další hru, tak si nějak poradí, třeba na každej ostrov 1 UMD:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty si myslíš, že celý vývojářský průmysl PSP stojí na české republice? Jakože kdybychom si všichni poctivě kupovali UMD tak budeme mít víc her, to je trošku naivní. :dozey:

Vývojáři už nedělají nové hry, protože Sony licence jsou drahé;) My jsme firmě Sony ukradení (např. česká diakritika-máme jí ? Ne-e, protože jsme co? Protože jsme jim ukradení...:P)

No jistě že jim jsme ukradení, protože i tady na fóru je to vlastně samý pirát (když to budu brát jako hodnověrné procentuální vyjádření uživatelů PSP), trh jsme malý a navíc dál oslabovaný tím čecháčkovským vyčůránkovsvím - kde co ošulit, ukradnout...:roll: Tohle fakticky nesnáším. Buď na to mám a hraju, nebo nemám a jdu s prominutím cvrnkat kuličky.

Doufám že mi to zase nějaká pirátská hlídka smaže :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jistě že jim jsme ukradení, protože i tady na fóru je to vlastně samý pirát (když to budu brát jako hodnověrné procentuální vyjádření uživatelů PSP), trh jsme malý a navíc dál oslabovaný tím čecháčkovským vyčůránkovsvím - kde co ošulit, ukradnout...:roll: Tohle fakticky nesnáším. Buď na to mám a hraju, nebo nemám a jdu s prominutím cvrnkat kuličky.

Doufám že mi to zase nějaká pirátská hlídka smaže :ziped:

Je to tvoje věc, jestli chceš zbytečně utrácet, ty na to máš :blink:

Já na to nemám, ale hraju stejně a je to taky moje věc ;)

Proč je tady většina uživatelů fóra na ISO hrách ? Zkus se nad tím zamyslet...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč je tady většina uživatelů fóra na ISO hrách ? Zkus se nad tím zamyslet...:roll:

Kvůli špatné kvalitě her, ale ta je způsobena.. Malým prodejem her,ale ten je způsoben... Špatnou kvalitou her... Je to prostě začarovanej kruh. Tím, že se tady budeme přít stejně nic nevyřešíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu