Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Litujete koupě ORIGO UMD??


LTRaven

Recommended Posts

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

MAM UMD NFS udegroud rivals a rozhodně toho nelituju (stejně jsem ho dostal :D). A hlavně já měl PSP 3000 hen jak se začalo prodávat a o čikhenu nikdo ani nesnil :D trak sem pul roku hrál to samí. A teť když máji kámoši ve třídě PSPčka s 6.20 tak jim alespoň mohu pučit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP mam od září 09 a první UMDčka jsem do toho zakoupil začátkem ledna 2010 abych ňáký měl a vůbec zjistil jestli mi ta mechanika funguje, ptže od začátku jedu jenom ISO hry xD Sehnal jsem si GTA VCS a Midnight Club 3 celkem za necelý čtyři kila takže nelituju. :)

E:// a UMD už nejspíš kupovat nebudu pokuď nebude potřeba, rychlost načítání je děs... Si radši všechno dam do .CSO a bude to furt rychlejší :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S psp sem uz od roku 2005?Proste sem ho koupil jak to vyslo.V te dobe staly hry v obchode cca 1499-1799 a nikdo o flashi nevedel.Zajimalo by me jak by tady ty umrceny decka hrali bez flashe kdyz by si origa nekoupily.Jediny co mi vadi ze dnes kdyz ty hry stoji zlomek tehle ceny tak si je stejne nikdo nekupuju ale furt by vsichni breceli ze nevychazi zadny poradny hry.Ono se neni cemu divit ale stejne to nikdo nechape.Takze za me urcite nelituji zadne hry co mam doma je z toho urcite lepsi zazitek a vic si hry vazim sice kdyz se podivam na policku vali se tu tolik origo her na ps1,2,3,pc,psp....Ze by nekdo rek ze je to k nicemu ale ja si jich vazim.Uz kolikrat sem videl na forech tohle tema a vzdycky me to jen na*ere.Vim ted budou vsichni psat jakej nejsu d*b*l apod.Ale kdyz se nad tim zamyslite tak ti d*b*l*v* jste tu vy.Konec uz me boli ruky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S psp sem uz od roku 2005?Proste sem ho koupil jak to vyslo.V te dobe staly hry v obchode cca 1499-1799 a nikdo o flashi nevedel.Zajimalo by me jak by tady ty umrceny decka hrali bez flashe kdyz by si origa nekoupily.Jediny co mi vadi ze dnes kdyz ty hry stoji zlomek tehle ceny tak si je stejne nikdo nekupuju ale furt by vsichni breceli ze nevychazi zadny poradny hry.Ono se neni cemu divit ale stejne to nikdo nechape.Takze za me urcite nelituji zadne hry co mam doma je z toho urcite lepsi zazitek a vic si hry vazim sice kdyz se podivam na policku vali se tu tolik origo her na ps1,2,3,pc,psp....Ze by nekdo rek ze je to k nicemu ale ja si jich vazim.Uz kolikrat sem videl na forech tohle tema a vzdycky me to jen na*ere.Vim ted budou vsichni psat jakej nejsu d*b*l apod.Ale kdyz se nad tim zamyslite tak ti d*b*l*v* jste tu vy.Konec uz me boli ruky :D

Přesný souhlas!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Proč bych litoval ? Je to příspěvek vývojářům. Dneska si to koupíte a může se vám zdát že "litujete" protože je to shi.t, ale díky vám a vám podobným, kteří orig. kupují se může stát, že to stejné studio vypustí za 2 roky pecku. Litovat, že jste někomu zaplatili za práci. nevím kam to dneska směřuje, ale komu z vás by se nelíbilo, kdyby vám za práci nikdo neplatil a měl vaše výrobky ? Ano taky stahuju. Ale z 80% kupuju orig a jak tu bylo řečeno, hry si vážím a mám z ní 10x větší radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

PSP jsem pořídil s demo diskem, flashlé z Kanady (byl to jeden z těch prvních kusů, s prvním fmw na který šel dát bezproblému upravený fmw). V té době stálo u nás psp 5-6 tisíc. Já za něj dal 7k i s poštou. Jediné UMD, které jsem kupoval, byl demo disk, bez kterého nešly hry spouštět, pak už jsem jen stahoval a hrál, vydrželo mi to necelý rok, pak PSP zaujalo čestné místo v šuplíku, vedle PS1 a pár starých mobilů. Cca před půl rokem jsem si ho při úklidu všiml, tak jsem koupil nový kryt a dal ho sestře, která teď mastí Loco Roco :D..

A abych to shrnul, za demo disk jsem dal 250 včetně pošty a musím říct, že mě to ani trochu nemrzelo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, jelikož tu asi nikdo neví, nebo co, tak to hodím i sem, protože pomoci bych se fakt asi nedočkal.. dotaz v otázkách a odpovědích:

http://console-forum.net/tema/103523-original-umd-hra-nenaloaduje-ulozeny-save-h-e-l-p-failed-to-load-data

když link nebude fungovat, tak je to v:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu