Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP-3000 má problémy s displejem


Anonymous_

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

sony je vyborna firma ja mam treba sony vyrobek ps2 a mam ho uz 4 a neco roku takze nevim co valis a s tim displayem to neni zas tak hrozne moc spatny a ty ses vsude vzdycky strasne chytrej a mas uplne stejny nazory jako VLANG a VLAN nevis cim to muze byt?treba tim ze ste si zalozili ucty ve stejny datum?nebo menem?a nebo tim 1 clovekem co zalozil 3 ucty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mě teda příjde že je to vidět a to dost... Před cca rokem sem měl FATko, byl sem spokojenej, prošlo mi rukama i spousta slimek 2000 co sem flashoval, tak to bude asi tím, že vim s čím srovnávat... Třeba sem chtěl ať to posoudí táta a ten tam nic neviděl. :? Nejvíc je to vidět u filmů, to je prokládanej klidně i celej obraz, ale i třeba v GTA VCS jsou prokládaný hrany objektů, když se jde nebo otáčí kamerou kolem dokola tak je to taky dost vidět. Kdybych to psp neměl za ty peníze co mám, tak ho jdu vrátit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Takže při normlním hraní když se na to nesousředíš tak to vidět není jo?

Je to videt i pri pohybu v menu. Ikonky se jakoby rozkladaji na carky. U PSP 2000 to neni vubec a u 1000 je to trochu jine (tam jsou jakoby slabsi duchove. .ale nerozklada se to na ty cary).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG...ze to furt resite...stejne kazdej kdo ma FAT nebo 2000 tak rika jak je 3000 na p!cu. Ja mam 3000 a maximalni spokojenost...sice ty cary jdou trochu videt, ale neni to nic tak hrozneho jak tu pisete:roll:

//Anonymous_: a kazdej kdo ma 3000 zase rika, jak je to ok :dozey:

No jak myslis....ale ja priznal ze jsou tam ty cary videt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle me to tak bývá, že když je lepší kontrast a svítivost displeje tak je to na ukor odezvy, ikdyž to vtomhle připadě není přesně to samé jako třeba u LCD monitoru, tak v principu to ale platí. Sám jsem to neviděl. Jen ze zkusenosti s LCD to tak posuzuju:) Nicmene jsem srovnaval PSP fat a PSP slim a tam je rozdíl velmi znatelnej hlavne v odezvě (filmy se u slimka nerozmažou při rychlejších pohybech:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ono je to stejně jedno, protože co jsem koukal tak psp 2000 už se koupit nedá,já se chystám koupit po dlouhé době pspčko(měl sem dříve fatko) a stejně mi nezbude nic jiného než koupit psp 3000 (bazar nechci). Sice jsem zvědavej jak to bude vypadat v praxi ale hlavní je aby se na tom dalo hrát což snad nebude problém :hide1:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to stejně jedno, protože co jsem koukal tak psp 2000 už se koupit nedá,já se chystám koupit po dlouhé době pspčko(měl sem dříve fatko) a stejně mi nezbude nic jiného než koupit psp 3000 (bazar nechci). Sice jsem zvědavej jak to bude vypadat v praxi ale hlavní je aby se na tom dalo hrát což snad nebude problém :hide1:.

Kdes nabral, že se PSP 2000 (Slim) už nedá koupit ? Vždyť je třeba na Gamestation.cz (http://www.gamestation.cz/sony-psp-konzole/sony-psp-slim-lite-piano-black-1.htm), přinejhorším Aukro atp. ..8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu