Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP-3000 má problémy s displejem


Anonymous_

Recommended Posts

  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

adiz, docela retardi v gh.. Posledni obrazek maj nejakej fake... Docela amateri.. Kdyz uz neco prodavam, tak tam dam real obrazky a ne fake :D

:) nak tak .. btw, už jsem myslel, že mě zase chceš nějak setřít :D říkal jsem si "gh, to zas bude naka anglická zkratka pro debila" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja si myslím to isté o čom hovorí nadpis topicu :D

ja som kedysi chcel založiť topic s vlastným názorom na display v psp 3000 ale myslel som že ma všetci vysmejú :D

no vidím že neisom sám ...

ja som si nejak nevšímal duchov ani odozvu ale furt na psp3000 nemožem prekusnuť tie divné čiary okolo pixelov :D

neviem či to chápete ale je to ako mreža cez display :D

no hrĂ´za

ale farbičky sú pestrejšie no asi to testovali len ta XMB :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

U her se ti hodi spise nerozmazanost, nez kontrast..

A rozmazane je to pekne. Pro porovnani si vem 3000 a 2000, nastav si v menu nejakou tmavou barvu pozadi a prejed zleva doprava na 2000 a pak na 3000.. Na 3000 z ikonek uvidis cary, u 2000 ne (skoro ne). U 1000 uvidis take cary, ale ne tak zretelne, jako u 3000.. U 2000 to budou spise duchove, nez cary..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Je to kravina ja mam 3000 a kámoši maji i fetuku i slimko a na prvnĂ­ pohled mam displej nejlepši. z mĂ­ valstnĂ­ skušenosti vim Ĺľe jsou to pomluvi. říkaji to hlavnÄ› lidi co maji psp 2000 a chtÄ›ji mĂ­t alespoĹ? nÄ›co lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám taky 3k a rikam ze problem s displeyem nemám ale kdybych mel 2k tak asi taky rikam neco jinyho...(kazdej si chce obhajit svoji vec to je upe normalni ,fakt bych to nechal bejt :D

takhle se tady budem hadat do nekonecna nechal bych to bejt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo.. tenhle DOKAZANEJ problem je vlastne jen vymysl majitelu PSP 2000 a fatek.. Kteri nemaji co delat a tak shazuji ostatni PSPcka..

Nektere uvahy c-f uzivatelu mne opravdu udivuji :roll:

ja nerikam ze je to vymysl :? ja rikam ze skoro kazdej majitel PSP 3000 bude rikat ze s tim problemi nema nebudu preci kazdymu rikat ze moje PSP je na hovno kdyz tomu tak neni (jak sem rikal chci si obhajit svoji vec)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám PSP 3000 a měl jsem i Fatko a chvilku slima a displej na PSP 3000 mi přijde nejlepší, samozřejmě nemůžu vyvracet něco, co je očividně prokázáno, ale z toho co jsem měl možnost porovnat, tak mi displej na PSP 3k přijde fakt nejlepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu