Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CXMB 3.3 pro 5.00M33 + 451 schemat + aktualizace 2.8.09


Zinglbee

Recommended Posts

1) nezobrazuji se ti protoze nemas aktivovany CXMB plugin pro tvuj soft...

2) tyto nemata muzes pouzit pouze pokud si je pro tvuj soft prekonvertujes programem (najdi si tady na foru CXMB pro 5.03)

Takže máme tady pro vás možnost zpuštění ISO her, které si můžete pomocí tohoto návodu PATCHNOUT aby vám na 5.50 GEN-B2 nebo 5.03 gen jely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ahoj, můžu poprosit o radu? Nechtějí mi témata naběhnout, v recovery mám plugin (enabled), restartuju psp, vsh.txt, mám taky udělanej, je to můj první plugin, témata jsem nahrál tam kam se má, ale když je chci zapnout tak se tam neobjeví. Jen ty klasický 3 možnosti (original, classic, tasty treat). Jinak mám psp3000 5.03 GEN-C (full). Nejsem snad taková lama, kámošovi jsem to rozchodil, a já jsem k.o. a nebo pitomec :wohow:

díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Ahoj, můžu poprosit o radu? Nechtějí mi témata naběhnout, v recovery mám plugin (enabled), restartuju psp, vsh.txt, mám taky udělanej, je to můj první plugin, témata jsem nahrál tam kam se má, ale když je chci zapnout tak se tam neobjeví. Jen ty klasický 3 možnosti (original, classic, tasty treat). Jinak mám psp3000 5.03 GEN-C (full). Nejsem snad taková lama, kámošovi jsem to rozchodil, a já jsem k.o. a nebo pitomec :wohow:

díky za radu

mám stejnej problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, můžu poprosit o radu? Nechtějí mi témata naběhnout, v recovery mám plugin (enabled), restartuju psp, vsh.txt, mám taky udělanej, je to můj první plugin, témata jsem nahrál tam kam se má, ale když je chci zapnout tak se tam neobjeví. Jen ty klasický 3 možnosti (original, classic, tasty treat). Jinak mám psp3000 5.03 GEN-C (full). Nejsem snad taková lama, kámošovi jsem to rozchodil, a já jsem k.o. a nebo pitomec :wohow:

díky za radu

mám stejnej problém

Heh, je to na 5.00m33, můžete bejt rádi, že vám to nenaběhlo, protože kdybyste ten plugin rozchodili, tak máte okamžitě brick -> reklamace (řekneš, že se ti nepoved update) -> update FW -> žádný ISO hry ;).

Zkuste tohle http://console-forum.net/showthread.php?t=58144&highlight=cxmb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh' date=' je to na 5.00m33, můžete bejt rádi, že vám to nenaběhlo, protože kdybyste ten plugin rozchodili, tak máte okamžitě brick -> reklamace (řekneš, že se ti nepoved update) -> update FW -> žádný ISO hry ;).

Zkuste tohle [url']http://console-forum.net/showthread.php?t=58144&highlight=cxmb[/url]

díky díky díky moc !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu