Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP jako MP3 přehrávač


Paull

Otázka

Zdravim vsechny zkuseny PSP machry.ja mam PSPecko teprve jeden den a jelikoz jsem si ho koupil zaroven jako MP3 prehravac,tak mě zarazila nízká hlasitost pri prehravani klipu na prilozenem UMD.na to ze je to od sony tak to hraje jak kdyz ne.tak vas prosim jestli s tim nejde neco udelat.treba nejakej program na hudbu nebo treba stacej lepsi sluchatka.NEVIM.dik za odpoved :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
nejlepsi sluchatka jsou EP-630 si najdete nekde testy ... lepsi spunty jsou jenom shure za 9tisic :-) kam se hrabou prebasovany kossky...

ja som v jednom teste, ktory vyhrali tie Creativy, cital, ze maju trosku slabsie basy (to ako minus)... kto hlada konecne bezkonkurencne basy, nech ide do SparkPlugov (a dozivotna zaruka je na nezaplatenie, tu Creativy nemaju ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nejlepsi sluchatka jsou EP-630 si najdete nekde testy ... lepsi spunty jsou jenom shure za 9tisic :-) kam se hrabou prebasovany kossky...

hodne jsem nad nima premyslel uz proto, ze maji o malo vetsi frekvencni rozsah, ale ceho jsem se u techto sluchatek bal je velikost amplitudy zvukoveho signalu a stim spojena hlasitost reprodukce... u koss spark plug je to tusim 112dB, vite nekdo jak je to s temito creativama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
[]
nejlepsi sluchatka jsou EP-630 si najdete nekde testy ... lepsi spunty jsou jenom shure za 9tisic :-) kam se hrabou prebasovany kossky...

hodne jsem nad nima premyslel uz proto, ze maji o malo vetsi frekvencni rozsah, ale ceho jsem se u techto sluchatek bal je velikost amplitudy zvukoveho signalu a stim spojena hlasitost reprodukce... u koss spark plug je to tusim 112dB, vite nekdo jak je to s temito creativama?

Ja rikam ze creativy se k PSP hodi vice protoze sparky maji bassu sice hodne ale je to nekdy az hnusne prebasovane a neciste. Poslouchal jsem na nich rok tak musim vedet. Jinak hlasitost je excelentni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu