Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc s Vrzáním tlačítka čtverec u PSP FAt


Muthor

Otázka

Ahoj začalo mi strašně vrzat(dřít o faceplate) tlačítko se čtverečkem u mého Fatka..je mi jasné že mi hodně lidí poradi abych to profoukl jenže:

Když sem to profoukl nic se nestalo

když sem to proštáral jehlou tak se taky nic nestalo

podle me tam bude nejake smítko jenže co když to bude v něčem jiném

Hlavní problém je en že mám ješte rok záruku u prodejher.cz

takže kdybych to rozmontoval tak bych přišel o záruku..

Neví někdo pomoct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Napis na prodejher, pokud te zabanuji, zacni to resit s COI - Ceskou Obchodni Inspekci.. Na ne se musi tvrde, nesmis se nechat.

Na co je si rikat, mam zaruku, kterou nemohu pouzit.. Ale protoze ji mam, tak PSP nerozeberu. Takze vlastne mit zaruku, kterou nikdy neuplatnim, kvuli nekorektnimu chovani prodejce? Bud se na zaruku vybodni a PSP rozeber, nebo jim normalne napis co a jak a kdyz se budou chovat neadekvatne, kontaktuj COI - za to nic nedas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem jim napsal mail...pokud se na me vyse*ou tak psp rozmontuju a hotovo(a pošlu na ně kontrolu z ČOI)

Takže ne ně zvysoka ser* tohle mi ti hajzlící napsali:

Dobrý den,

pokud máte nějakou závadu - tj. nefunkční tlačítko například, zboží

zašlete na adresu uvedenou v daňovém dokladě spolu s popisem vady.

Vrzání ovšem žádnou funkční závadou není.

Petr Kmoníček

On asi v životě nehrál na PSP! to není vrzání ale dření(a to sem mu napsalže to dře)a snižuje to hratelnost dost her..třeba tekkena

takže si to rozmontuju a kaslu na záruku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to mne u Slima docela dost vylozene krupou smerova tlacitka. Proste kdyz ho necham nejakou dobu lezet, jakoby zatuhnou a pak se musi rozbehat hranim (idealne v tekkenu), ale nekdy krupou i tak.

Projevuje se to tak, ze kdyz stisknu "vlevo", krupne tlacitko "vpravo" a naopak. To same i u smeru nahoru/dolu. Docela mne to stve a taky mne nenapada, v cem by mohl byt problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu