Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

counter strike


kajus

Recommended Posts

No half life 1 bezi na enginu hry quake (cetl jsem to v casopisu Score) a psp verze je snad take postavena na quake, bohuzel je ale CS Portable vyvijeno ne jako konverze, ale nova hra, co nejvice se podobajici svemu pc vzoru (neco jako Geometry Wars pro X360 a Polygunwars homebrew pro PSP) takze vzajemna kompatibilita je dosti tezko proveditelna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti dám blbost...sám sem pracoval na projektu spolu s dalšími lidmi (sem v credits pod jménem El Matador) a tahle hra nemela bejt vubec vypustena...je to testovací verze jako ukázka, co novýho se dokáže...zbraně se ted vylepsej (kompletni modely a animace z 1.5) a hra nabere grády...tahle verze neni hratelná..BETA...

mela bejt vydána pouze asi pro 6 lidí (mě nevyjímaje) ale rozhodlo se ji publikovat volně...kvůli tomu, že Stealthkill na chvilku přestal projekt kvůli škole řídit, tak aby děcka měli aspon co testovat :)

EDIT: az bude 0.8, po netu se to hrát bude...hrál sem 0.74 a byla to řežba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechcete sem dat odkaz na stazeni te psp verze? Prez hledej sem ji nenasel a google mi nasel jen nejakou mensi verzi pro kompy co se vleze na flashky a ma jen 70 mega...

Tady http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008080018 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu