Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tatsujin 2 - navod na nove skladby pres WIFI internet


rybak.d

Recommended Posts

Tak jsem se rozhodl udelat takovy maly navod , ( pro ty co neumi Japonsky :lol: ) jak dostat pres wifi z internetu nove skladby do hry Taiko No Tatsujin 2

Tak zacneme

Koukejte pozorne :-D

Na konci uz jen staci stahnout soubory DON a KAT od kazde pisnicky (ja to udelat nemohl , protoze uz mam vsechny skladby na karte :D)

Tak doufam ze jsem vse napsal dobre a bude to fungovat.

Kdyby se nahodou ty novy skladby neukazaly tak vyresetujte hru do xmb a zpuste znovu a kdyz ani tohle nepomuze tak napiste, mozna to bude jeste v nastaveni. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem zkoušel ty stažený písničky od tebe. protože nemam wifi, ale nějak to nefachá. Při zapínání se načítaj ty procenta ale pak tam nic neni. Takže nejspíš se to musí někde ještě nastavit nebo to prostě nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem zkoušel ty stažený písničky od tebe. protože nemam wifi, ale nějak to nefachá. Při zapínání se načítaj ty procenta ale pak tam nic neni. Takže nejspíš se to musí někde ještě nastavit nebo to prostě nejde.

Tak zkus na tretim obrazku v tomto navodu odsouhlasit vse v tom pravym textu,pise to neco o id atd. Jinak tim prostrednim se jde na internet jak jsem psal a tim levym se ty pisnicky zobrazujou a daji se i vymazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 3 months later...

upol som vsetky bonusove skladby z netu ;)

archiv staci skopirovat do rootu karty, pri zapnuti taika2 sa vam skladby automaticky nacitaju, a posledna vec - hram na verzii od rybak-a :)

btw je to jedna z najlepsich hier ake som kedy hral :lol:

nech sa paci

http://rapidshare.com/files/74475239/Taiko2_bonus_tracks.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tady upoval taky . Jde ale o to že to s největší pravděpodobností nebude , protože to jde jen na to psp , do kterýho to bylo přes internet stažený.

Jinak ti dávám za pravdu že je to nej hra..... pracuju na novým videu , je to ale těžký ... stačí jedna chyba a můžu začít znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neslo mi ulozit do psp (mam tam nejaku divnu chybu, nerobi mi to len pri taiko) ale jedine co som mohol zistit bol nazov adresaru do ktoreho to chcelo ukladat (PSP/SAVEDATA/PPCD00765_TAIKO2_DL/) a adresu webu na ktorom som prave bol na psp (http://namco-ch.net/psp-download/taiko2.php?key=******************)

tuto adresu som vlozil do prehliadaca na pc, a huraa, stranka ide ako na psp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu