Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Golden Axe: Beast Rider


Saddako

Recommended Posts

Tuhle hru Golden Axe ti muzu naprosto doporucit je to naprosta pecka a heavenly se nevyrovna tim ze to neni tak preplacany a prehnany. Normalni boje kde se jich na tebe nehrne 100 jak v heavenly sword. Muzu naprosto doporucit. Kdyztak se koukni na naky videa z youtube. Konkretne naky IN-GAME video ne zadnej trailer :):):psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Prosím o pomoc, mám tuto hru a koupil jsme si ji kůli tomu že jsem hrál její předchůdce :))) a taky, že jsem se díval na ingame videa kde se mi hra zalíbyla, když jsem pak zjistil, že hra je ve FullHD 1080p tak jsem si ji pořídil problém je, ale ten že když hru spustím tak je v 720p jak to mám udělat abych ji spustil ve full HD kdyz PS3 mám ve full HD obraz a i nastavení displeje mám 1080p hry které fullHD podporují mi také běží ve fullHD bez problému....Prosím pomoct kdo ví jak to nahodit ve full HD nebo za každý nápad budu rád. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu