Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehled ofic. Firmware - FW 6.61 venku!


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 354
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já se snad zblázním, lítám tu po netu a sháním FW 5.03, odkaz ktery je zde umisten jsem stahnul, soubor hodil na kartu tak jak mam a napise mi to corrupted data, zkusil jsem i z jinych stranek a nic :(

A pak jeste dotaz...mam jeste jedno PSP kde je 3.70 M33-3 nebo tak nejak, hry muzu hrat jelikoz je flashnute, ale kdyz si chci zahrat novejsi hru tak to chce hned update...znamena to ze to musim znovu flashnout na novejsi FW?

Jinak novy NFS:Shift chce FW5.50...znamena to ze si to ted nezahraji dokud nevyjde flash na 5.50?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se snad zblázním, lítám tu po netu a sháním FW 5.03, odkaz ktery je zde umisten jsem stahnul, soubor hodil na kartu tak jak mam a napise mi to corrupted data, zkusil jsem i z jinych stranek a nic :(

A pak jeste dotaz...mam jeste jedno PSP kde je 3.70 M33-3 nebo tak nejak, hry muzu hrat jelikoz je flashnute, ale kdyz si chci zahrat novejsi hru tak to chce hned update...znamena to ze to musim znovu flashnout na novejsi FW?

Jinak novy NFS:Shift chce FW5.50...znamena to ze si to ted nezahraji dokud nevyjde flash na 5.50?

Kdyz mas 3.70M33-3 tak si aktaulizuj na 5.00M33-6. Jinak novi nfs shift si zahrajes aji na 5.00M33-6 dale doporucuji prejit na 5.50GEN kvuli novejsim hram jako motorstorm atd...U genu se na sprovozneni techto her pracuje na m33 ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz mas 3.70M33-3 tak si aktaulizuj na 5.00M33-6. Jinak novi nfs shift si zahrajes aji na 5.00M33-6 dale doporucuji prejit na 5.50GEN kvuli novejsim hram jako motorstorm atd...U genu se na sprovozneni techto her pracuje na m33 ne...

ja jsem tu nasel akorat flash na 5.03, kde najdu aktualizaci na 5.00M33-6

ja bych to radeji flashnul, nez spoustet po kazde GEN, kluk si na psp hraje a nez bych mu to porad vysvetloval, rad bych aby si to jen zapnul a mohl hrat :)

Jinak pak mam druhe psp kde jsem mel 3.70.M33-3, ale blbec jsem to zaktualizoval na 4.05, takze stejne to musim na neco vlesnout at mi jedou hry ISO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem tu nasel akorat flash na 5.03, kde najdu aktualizaci na 5.00M33-6

ja bych to radeji flashnul, nez spoustet po kazde GEN, kluk si na psp hraje a nez bych mu to porad vysvetloval, rad bych aby si to jen zapnul a mohl hrat :)

Jinak pak mam druhe psp kde jsem mel 3.70.M33-3, ale blbec jsem to zaktualizoval na 4.05, takze stejne to musim na neco vlesnout at mi jedou hry ISO

Aha podle toho co pises mas psp 3000.Pokud mas psp 3000 nezbyva ti nic jineho nez po kazdem vypnuti psp zapnout chickHen a pak cwf enabler ve fw 5.03...Snad gen neco na psp 3000 vymysli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha podle toho co pises mas psp 3000.Pokud mas psp 3000 nezbyva ti nic jineho nez po kazdem vypnuti psp zapnout chickHen a pak cwf enabler ve fw 5.03...Snad gen neco na psp 3000 vymysli...

Ne,ne mam PSP - 1004 3.70 M33-3 a ten chci zaktualizovat na 5.00M33-6 ale nemuzu to nikde najit jak...

A pak mam PSP - 1004 4.05 a to chci zpatky flashnout treba na 5.00M33-6 at zase jdou hrat iso hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadám si jak....

Chtěl jsem udělat ten první způsob.

Je tam hezky popsáno jak udelat update na 5.00 M-33

Ale kdyz to stahnu nakopiruju na kartu jak mam , v psp vidim i tu aplikaci dam start a napise to "the game could not be started (80020148)"

Delam to na PSP - 1004 - FW 4.05 a ja snad z toho neudelam 5.00 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadám si jak....

Chtěl jsem udělat ten první způsob.

Je tam hezky popsáno jak udelat update na 5.00 M-33

Ale kdyz to stahnu nakopiruju na kartu jak mam , v psp vidim i tu aplikaci dam start a napise to "the game could not be started (80020148)"

Delam to na PSP - 1004 - FW 4.05 a ja snad z toho neudelam 5.00 :(

musis si totiz precist navod toho co sem posilal a taky k cemu sem ti to odepisoval... proto je to ocislovane ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi psp mam kratce a mam tam 5.03 GEn-a a nejdou mi na tom nejake hry treba stazeny... G i joe nebo motorstorm poradte co s tim kdystak pisnete na mail HorseFeathers95@seznam.cz nebo ICQ 483531144

tyhle hry ti zatím nepůjdou na žádným CFW. Na takovej CFW kde by šly tyhle hry se teprve čeká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu