Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehled ofic. Firmware - FW 6.61 venku!


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 354
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak probíhá samotné update z 4.01 na 5.00. Běží to samo, nebo se musí něco při instalaci nastavovat atd...?

Prostě stáhneš eboot, ten dáš do ms0:/PSP/GAME/UPDATE v menu PSP spustíš, potvrdíš a pak se to už instaluje samo ...

A nebo jestli máš připojení na internet, tak v settings můžeš dát rovnou update

//EDIT: Já pochopil, že má CFW :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě stáhneš eboot' date=' ten dáš do ms0:/PSP/GAME/UPDATE v menu PSP spustíš, potvrdíš a pak se to už instaluje samo ...

A nebo jestli máš připojení na internet, tak v settings můžeš dát rovnou update

//EDIT: Já pochopil, že má CFW :oops:[/quote']

Už to tam mám. Dík. Měl jsem jen strach, abych něco neposral. Dal jsem to postupně na 5.50 GEN B2 M33. Pak jsem ještě dal češtinu do recovery menu a zdá se že to všechno funguje. Akorát mě zaskočilo, že mi zmizelo VSH menu po stisknutí "select" ale pak jsem v recovery menu našel jeho aktivaci, takže to je dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
nj ale na kupovani originalek opravdu nemuis bejt milionar :) Ja jich mam hafo, jak na PS3 tak na PSP a porad kupuju dalsi.

Nechci zde polemizovat nad tvym kapesnym nebo nad obtiznosti tve skoly.. Ale ja kapesne nedostavam a makat stiham jen o prazdninach a nekradu - a pro ty vydelane penize mam rozhodne lepsi vyuziti, nez za to nakoupit par origo her...

Az budu pracovat a budu mit plat 70k (:lol:), tak si origa kupovat budu.. kdybych si je nekupoval v takove situaci, bylo by mi to i trapne - ale ted vazne ne.

Hoši jak je nový firmare tak na tom nejdou hrát stažené hry ?

Na zadnem origo fw nejdou stazene iso/cso hry, ani hb programy (pokud nepocitame =<1.50.. )

VV primator: no, tak to bude tim.. Kdybych pracoval, nemel hypoteku aj. zatizeni (proste byt/u rodicu + neco nazbyt.. tak bych si klidne ty hry take kupoval.. ostatne, pokud mas vse, co chces, tak proc si to nedoprat.. ale u studentu je to tak, jak pisu vyse - normalni student proste na to nema).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skvely, tvuj prispevek ma hodnotu asi jako ptaci trus na skle auta. Tohle je forum pokud sis nevsim a tady se diskutuje tim ze se vkladaj prispevky, promin ze vkladam prispevek :roll:

Vis na takovej PlayStation3 si originalky kupovat musis, ten flashnout nejde, tak by me zajimalo jak bys to resil teda :D

Jj budu si kupovat originalky - zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis na takovej PlayStation3 si originalky kupovat musis, ten flashnout nejde, tak by me zajimalo jak bys to resil teda :D

kdyby nesel flashnout, tak bych si ho nekupoval :roll:

jinak k vasi diskuzi, tohle forum je o konzolich, takze jestli to chcete resit, tak v soukromej konverzaci, nebo v chatboxi nebu vsude jinde, hlavne ne tady... dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady se diskutuje o PSP ne o PS3 kindere

Tak teds mi to natrel. Odhaduju te mezi 12-13 rok. Vis, tohle je topic o ofic. FW tak by se tu o originalkach nemelo diskutovat vubec, ja to uved jako priklad. Ale tvuj detsky mozecek to asi jeste nechape.

2TypanCZ: PS3 flashnout nejde, to snad vim. Tak si ho nekupuj kdych nechces, ve 14 bys na nej a na hry tezko mel penize :D Tady ho ma dost lidi a dost lidi ho chce vymenit za svuj Xbox 360 kterej flashnout de, zvlastni. Vis proc...? ;)

Zvlastni ze kdyz nekdo napise ze si kupuje originalky tak se na nej vsichni sesypou jak hejno much :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu