Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS: Undercover - moje videorecenze


white

Recommended Posts

hezká recenze :)

sice je tam pár přeřeků a jde vidět trochu nervozita, ale jinak super a na to, že to je tvoje první recenze, tak to je fakt dobrý :)

Jinak NFS budu mít snad zítra a už se na něho dost těším, snad mě to bude bavit :)

Jo a jak to myslíš s tím +? to se nastavuje někde v nastavení, že si přidáš na otáčkách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hezká recenze :)

sice je tam pár přeřeků a jde vidět trochu nervozita, ale jinak super a na to, že to je tvoje první recenze, tak to je fakt dobrý :)

Jinak NFS budu mít snad zítra a už se na něho dost těším, snad mě to bude bavit :)

Jo a jak to myslíš s tím +? to se nastavuje někde v nastavení, že si přidáš na otáčkách?

Jojo, dá se nastavit u motoru buď max. otáčky nebo koňská síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dat otacky na 100 % aby som mal ten super zvuk? a tu brzdu tym myslis rucnu alebo spiatocku?

Nemusej bejt na 100% ale je důležitý držet ruční brzdu a RT to mačkat, blbnout a ono ti to vrmmm udělá a taky je třeba mít příslušnej motor, třeba u Lotuse mi to moc nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco sa nepovedl? podla mna je to najlepsi nfs aky kedy vysel ale ma svoje a dost velke mouchy ale aj tak je to naj nfs. a ktore auto ma podla teba najlepsi zvuk motora (toto sa pitam toho kto zalozil toto temu)

Plně souhlasím podle mě nejlepší díl NFS,na PSP se zrovna moc nepovedl,ale konzolová a PC verze je bomba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak včera jsem to poprvé vyzkoušel a zatím se mi to docela líbí. Řízení je takové akční a je to celkem sranda, akorát jsem čekal lepší grafiku no....

máte to někdo i na PC? a jestli jo, tak dá se tam hrát multiplayer s pálenou verzí? chtěl bych si zazávodit s kámošema co mají jen pc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny a mozna bych doporucoval zaostrit, nejdrive natocit v klidu bez mluveni - aby jsi pak nemel zbytecne prereky (coz se nedivim, ovladat, jezdit a zaroven mluvit je napytel..)..

A pak to jen v nejakem jednoduchem strihacskem nastroji domluvit - az to budes mit rozmyslene.. Pak muzes vklidu a bez prereku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale dá se prodat auto! Jenom ale ty, ktery si koupis a ne ty, ktery vyhrajes :dozey:, když si zvuk vypnu, tak je opravdu vypnutej.....taky je to podle toho od jaky grupy mas tu hru a jakej crack tam máš - nejlepší je verze od Reloaded a jejich nejnovější crack

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdy budu moct vyhrát další auto? teď jsem dělal tu první krádež auta pro Zacka nebö jak se j,enuje a nevím, jestli si mám koupit nové auto, nebo se vyplatí počkat, až zase bude nějaký závod o auto a tam nějaké získat.

Hraj, já si koupil Dodge Charger Super Bee asi za 89,000$ a o dva závody dál a mohl jsem ho mít zadarmo. Tak jsem si vybral TT od Audi <3 a neměnil bych, Audi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pekna recenze , rozhodne lepsi jak si mel kdysi o dashboardu :D

Sice par veci ti trosku uniklo , napr. si vubec nerekl jakou verzi testujes (x360 , ps3 , PC)

Ja poznal ze jeto x360 , no ale nekdo treba ne :D

Nerekl si ze model poskozeni vozu nema vliv na funkce a vlastnosti rizeni auta , no atd.

Ale dost kritiky , priste to urcite lip vypilujes .

Hodnotim to jako 7/10 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu