Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox flash ztratim zaruku ? +FW


Steel

Otázka

Zdravím tak dnes jsem se dozveděl, že kanalizator se všema pěkně ochcal a prý ho chytla policie pry kdyz se rozebere xbox tak se musi zakonite ztratit zaruka .. Alejspon mi to psal ten spaceman . Tak se chci zeptat na vas nazor jesli se opravdu pokazde ztrati zaruka .A také mi tvrdi ze prý na fw mechaniky nezalezi, myslel jsem ze kdyz nebudu mit nejnovejsi tak muzu dostat ban na live? Tak jak to tedy vše je? Ted v tom mam nejak bordel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Recommended Posts

  • 0

Tka za prvé :D :D :D a ještě jednou :D

Musim to jeste procist.

Ale to nejdulezitejsi, policejnich aut jsem dnes videl 12 :D

Policajti nejsou hlupaci ale ja s nima nastesti nic docineni nemam.

Byl jsem pracovne v Rakousku, ubytovanej v 5hvezdickovem hotelu uprostred prdelakova, nikde nic, a internet na hotelu 18Euro za 60min a to jsem fakt odmitnul. Jinak nemam roaming protoze do ciziny moc nejezdim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chtel bych jenom podotknout ze tady si muzete udelat obrazek o tom co je spaceman za blbou lamu,ktera se v tom vubec nevyzna a tvrdi ze otevrenim xboxu se ztraci zaruka,jasne pokud to nedela zkusenej flasher nebo nekdo kdo to umi lehce sundat.Ale jako napadat tady nekoho ze vochcava s lidma,to mi prijde dost tvrdy.Jasne ve svete vladne konkurence a vzdy se snazi nekdo nekoho pospinit ale jako tohle je uz moc.Space mane zamysli se nad sebou a hlavne nad svejma technickejma zkusenostma.Tobe bych nesveril ani tamagotchi natoz xbox.Takovyhle chytraky miluju.Na Kanalizatora nikdo nema ani SWAT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chtel bych jenom podotknout ze tady si muzete udelat obrazek o tom co je spaceman za blbou lamu,ktera se v tom vubec nevyzna a tvrdi ze otevrenim xboxu se ztraci zaruka,jasne pokud to nedela zkusenej flasher nebo nekdo kdo to umi lehce sundat.Ale jako napadat tady nekoho ze vochcava s lidma,to mi prijde dost tvrdy.Jasne ve svete vladne konkurence a vzdy se snazi nekdo nekoho pospinit ale jako tohle je uz moc.Space mane zamysli se nad sebou a hlavne nad svejma technickejma zkusenostma.Tobe bych nesveril ani tamagotchi natoz xbox.Takovyhle chytraky miluju.Na Kanalizatora nikdo nema ani SWAT :)

v tomhle mas mou plnou podporu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu