Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lcd


zlatokop.zas

Recommended Posts

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zalezi co potrebujes a kam to chces dat ja mam pokoj 6x6 metru a mam to na stole kde je i dvdcko a setopbox a ta 24 " je paradni,akorat mi sedi do pokoje,to je jen tvuj nazor ze musis mit obrovsky plazmovky,jde jen o zvyk

Mám pokoj 6x4 m, na TV koukám z necelých 4 m. Původně jsem koupil 37", velmi brzo šla zpět a teď mám 40". Sneslo by to i 42, nebo 46 palců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdyz na to mas tak si to kup.to je vec nazoru jak moc drahou a velkou TV musis mit do maleho pokoje,ja osobne bych nemohl koukat na obrovskou TV z nakejch 3-4 metru,videl sem to u strejdy ten ma 101 cm a z 4 metru je ten obraz divnej

Nejde o to, na co mám, nebo nemám. Není to ani věc názoru. Existují určitá pravidla, jedním z nich například je, že optimální pozorovací vzdálenost je mezi 3 až 4-násobkem šíře sledovaného obrazu. Pro 40" TV (necelý metr na šířku) jsou to tedy 3 až 4 metry.

Tebou doporučovaných 24" na 3 metry pozorovací vzdálenost je prostě málo, pokud tedy nemáš ve svém zrakovém systému zabudované lupy.

HOWGH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se to tak teda spočítá tak optimum pro pozorování 24" je mezi 1,8m a 2,5m ... tak to je paráda necelých 2,5m mam od tv gauce :D ... chci se zeptat jak ta TV válčí s filmama třeba v divXu a jak na tom vypadá film ve FULL HD ... Podporuje to TV ?? Díkkky (sorry sekkklo se mi kkk:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti dotoho moc zasahovat ,ale ja mam LG Flatron a sem s nim nadmíru spokojený X-box 360 jede skvěle , prostě pohoda , žadné servisování ,.. pa analog i digital ,.. prostě vše :)

http://www.elektro-1.cz/22-lcd-lg-flatron-m228wd-bz-televizni-monitor-cerny-black-3000-1-300cd-m2-5ms-1680x1050-dvb-t-tuner-hdmi-scart/84555/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

doufám že nevadí když využiju tohoto topicu, místo abych zakládal nový.

Koupil jsem si x360 a uvažuji o udělání si dvojnásobné radosti a koupit si k tomu i LCD. Problém je, že mám rozpočet max 5000 Kč a víc opravdu nemůžu. Můžete mi poradit nějaký vhodný monitor v této cenové kategorii? Pochopitelně v co nejlepším poměru cena/výkon. Díky...

Co jsem koukal, tak asi víc než 20'' v této cenové kategorii s HDMI neseženu co :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

doufám že nevadí když využiju tohoto topicu, místo abych zakládal nový.

Koupil jsem si x360 a uvažuji o udělání si dvojnásobné radosti a koupit si k tomu i LCD. Problém je, že mám rozpočet max 5000 Kč a víc opravdu nemůžu. Můžete mi poradit nějaký vhodný monitor v této cenové kategorii? Pochopitelně v co nejlepším poměru cena/výkon. Díky...

Co jsem koukal, tak asi víc než 20'' v této cenové kategorii s HDMI neseženu co :)

koupil bych benq e2200hd s hdmi viz http://www.anacomp.cz/?cls=stoitem&stiid=32873 tady je zatim nejelvnejsi....za 3500 je to myslim slusna cena 22"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil bych benq e2200hd s hdmi viz http://www.anacomp.cz/?cls=stoitem&stiid=32873 tady je zatim nejelvnejsi....za 3500 je to myslim slusna cena 22"

WOW díky mockrát, tenhle vypadá bombově :)! Asi si tam za dva týdny zajedu abych viděl jak to vypadá v provozu, ale jinak ho určitě kupuju, zvlášť za tu cenu...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOW díky mockrát, tenhle vypadá bombově :)! Asi si tam za dva týdny zajedu abych viděl jak to vypadá v provozu, ale jinak ho určitě kupuju, zvlášť za tu cenu...:)

ja bych si pospisil ted hned...maj to v akci takze za dva tydny typuju ho mit nebudou tezko rict...zavolal bych jim a budes vedet jak to snim je....jinde se prodava cca za 4200 a vice...a ani ho jeste nemaj skladem...je to ted novinka...sam o nem uvazuju ze koupim ke kompu a pak na nakou tu xbox lan party abych se nemusel tahat s telkou :)....jinak je to super masina...uz jsem procet dost recenzi a jen sama chvala...a za tuhle cenu neber te to :)...ja to ani za tuhle cenu nemam z velkoobchodu ke me na kram :) proto taky maj vsici za 4200 a vice :) ...za nakych 2700,- s dph jsem ho nasel v japonsku na jednom spohu a urcite by se nechal najit za min...ale je potreba je objednavat ve vetsim mnozstvi idealni po 10 to pak cena za jeden je 3000,- s dopravou vcetne poplatku a dph...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, jakou máš na mysli tv. Pokud ho budeš chtít připojit na LCD monitor, tak budeš nejspíš potřebovat dokoupit kabel.

ja mam jenom v pokoji 72cm sony ale stejne to chci pripojit na monitor sem se chtel zeptat jenom jakej je ten obraz na monitoru,monitor mam siemens 22" kontras 5000:1 a odezvu 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil bych benq e2200hd s hdmi viz http://www.anacomp.cz/?cls=stoitem&stiid=32873 tady je zatim nejelvnejsi....za 3500 je to myslim slusna cena 22"

Tak mi teď z toho obchodu volali a řekli mi, že tam měli chybu a HDMI tam není... :(

Takže pořád monitor hledám... poradí mi někdo jinou alternativu prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi teď z toho obchodu volali a řekli mi, že tam měli chybu a HDMI tam není... :(

Takže pořád monitor hledám... poradí mi někdo jinou alternativu prosím?

hmm takto jsou teda pekny vejcata...me to bylo teda divny..ale tak proc by to nemohli mit v akci...kazdopadne teda meli uplne chybny popis a titulek..jednalo se tedy nejspis o model HDA ktery je prave bez hdmi a o 700 levnejsi..achjo taky jsem ho chtel kupovat :))..

no kazdopadne tedy kdyz tak pockej a on bude behem par dni k mani u jinych prodejcu za cenu cca 4200,- to je jeste porad pekna cena...ja jsem puvodne s toutu cenou pocital...tak doporucuju tedy tyden pockat a on se tu objevi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm takto jsou teda pekny vejcata...me to bylo teda divny..ale tak proc by to nemohli mit v akci...kazdopadne teda meli uplne chybny popis a titulek..jednalo se tedy nejspis o model HDA ktery je prave bez hdmi a o 700 levnejsi..achjo taky jsem ho chtel kupovat :))..

no kazdopadne tedy kdyz tak pockej a on bude behem par dni k mani u jinych prodejcu za cenu cca 4200,- to je jeste porad pekna cena...ja jsem puvodne s toutu cenou pocital...tak doporucuju tedy tyden pockat a on se tu objevi

Ok, škoda, byl jsem nadšenej že budu mít takhle dobrý LCD za dost dobrou cenu... nevadí, tak si počkám, 4200 ještě není moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu