Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lcd


zlatokop.zas

Recommended Posts

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chtěl jsem si ji kupovat, ale kamarad co dela v alze mi to vymluvil, ze se jich tak 7 z 10 vratí. takze jsem si koupil samsung a spokojenost.

Co říkáte na tuhle TV

Docela slušná cena a má i FULL HD, neviděl ji někdo v akci nebo má ji někdo doma - jaký má obraz, zvuk, atd... ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeee 8ms neni malo...kdyz se podivate na vetsinu telek samsung tak maj 8ms a hry jsou na nich naprosto v pohode...bez jakyho koliv sekani....odezva neni vsechno na cem zalezi sekani....a kontrast je udaj na ktery se neda uz vubec koukat...kazdy vyrobce si to meri podle sebe..a kdyby jste koukali na dve telky s ruznym kontrastem tak jsou s obrazem na tom kolikrat lip ty co maj udany mensi nez ta druha s vetsim kontrastem a celkove s horsim obrazem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeee 8ms neni malo...kdyz se podivate na vetsinu telek samsung tak maj 8ms a hry jsou na nich naprosto v pohode...bez jakyho koliv sekani....odezva neni vsechno na cem zalezi sekani....a kontrast je udaj na ktery se neda uz vubec koukat...kazdy vyrobce si to meri podle sebe..a kdyby jste koukali na dve telky s ruznym kontrastem tak jsou s obrazem na tom kolikrat lip ty co maj udany mensi nez ta druha s vetsim kontrastem a celkove s horsim obrazem :)

mno zajímalo by mně kdes na to zas přišel pochybuju že by si tam psaly kontrast jen tak jak chtěj a co sem se koukal na 2 lcd od aceru jedna mněla 20 k kontrastu a druhá 40 a bylo to docela znát 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prisel jsem na to uplne jednoduse...kamos dele v jednom obrim evropsekm elektru...a jeho sefa nebavi jezdit na ruzne mecheche rauty atd...jezdi on ...kde ma kazdy vyrobce sveho obchodniho zastupce a podrobne jim vse vysvetluji....cili vim jak to opravdu se vsemi temi udaji je....neco je pravda a neco je jen reklamni trik...

8ms neni malo....je v celku jedno jestli to je 8 nebo 5, rozdil nepoznate...a za tu cenu je to nejlepsi kup na trhu....kdo kupuje naky maly lcd tv za 8k je pro me blazen :) pokud vylozene nepotrebuje tak male rozmery :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prisel jsem na to uplne jednoduse...kamos dele v jednom obrim evropsekm elektru...a jeho sefa nebavi jezdit na ruzne mecheche rauty atd...jezdi on ...kde ma kazdy vyrobce sveho obchodniho zastupce a podrobne jim vse vysvetluji....cili vim jak to opravdu se vsemi temi udaji je....neco je pravda a neco je jen reklamni trik...

8ms neni malo....je v celku jedno jestli to je 8 nebo 5, rozdil nepoznate...a za tu cenu je to nejlepsi kup na trhu....kdo kupuje naky maly lcd tv za 8k je pro me blazen :) pokud vylozene nepotrebuje tak male rozmery :)...

Proboha vykašlete se na nějaké milisekundy, ty údaje výrpobců jsou stejně vycucané z prstu. Nevím o tom, že by někdo z uživatelů řešil problémy s odezvou u her.

Větší problém je input lag. Důležité ale je, aby panel měl možnost vypnutí všech processingů pro vylepšení obrazu, které jsou dobré pro běžné vysílání. Digitání obraz z konzolí / PC ale spíše mrší a navíc způsobují prodlevu ve zobrazení, která je řádově o mnoho větší než doba odezvy udávaná výrobcem!

V tomhle ohledu nemůžu Sony doporučit, nejde u nich například úplně vypnout vylepšení ostrosti, pokud pustíte obraz z PC, uvidíte např. kolem písmenek a ikonek pixelový šum.

U Samsungu je to OK, má režimy, ve kterých je veškerý processing off.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou novou LCD TV 46"-55" ?

Zdravím, váhám nad koupí "kvalitnější" LCD 46" - 52" a po pročtení kde čeho a koukání v obchodech a porovnávání jsem upustil od Samsungů ( i od řady s led podsvícením 55" či 46" 9tkové řady ) a moje volba se pomalu ale jistě přeorientovala na Philips.

Sledovat na tom budu Xbox360 hry v FullHD, sat s HD, DVD, časem BR, ted asi nejvíc analaog TV časem Digitál TV.

nejspíš by volba padla na 47" 9tkovou řadu. ted jen nevím co přesně zvolit. nikde nemůžu najít celou řadu a jaký je mezi něma rozdíl.

je tam několik modelů 9603D, 9703D a pak jsem viděl i 9903H.

popř kdy by měli přijít na trh nové modely od Philipse?

popř jakou jinou TV by jste doporučili?

plánovaný nákup asi leden-unor 09

kde i na zahraničních forech je nejvíc testů?

děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bejt tebou tak an aukru bych si nekoupoval monitor navíc když to ten borec dáva za 4950 se mně zdá divný a vůbec nejhořší je vyřizovat přez aukro reklamaci

jinak já asin pudu do http://www.okcomputers.cz/fsc-amilo-sl-3230t-s26361-k1303-v181/d-75795/

a nebo za tu cenu :) http://www.okcomputers.cz/benq-e2200hda/d-74466/

pořád se rozhoduju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bejt tebou tak an aukru bych si nekoupoval monitor navíc když to ten borec dáva za 4950 se mně zdá divný a vůbec nejhořší je vyřizovat přez aukro reklamaci

jinak já asin pudu do http://www.okcomputers.cz/fsc-amilo-sl-3230t-s26361-k1303-v181/d-75795/

a nebo za tu cenu :) http://www.okcomputers.cz/benq-e2200hda/d-74466/

pořád se rozhoduju :D

No tak to BenQ by ti bylo k xku asi na dvě věci ne, když nemá ani DVI, ani HDMI...:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu