Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 229
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No já mám takovej problém nepřišel jsem na to že bych mohl třeba po uspěšném udělání mise si ji najít někde v menu a dát si ji znovu. Protože když sem dělal zrovna misi z flight machine tak jsem neudělal jednu trofej a chtěl bych to mít komplet:-( neporadí mi někdo? Myslím si ale že ne:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Musíš zabít 10 nepřátel bez toho, aby tě během souboje někdo z nich poranil. Musí to být během boje, tzn. že těch 10 nepřátel na tebe musí neustále útočit (je nad nimi tuším červená ikonka nebo tak něco), prostě nesmíš přerušit boj. Nejlepší je omráčit skupinku plynovou bombou a pak je čepelama pozabíjet, když jsou omráčení..

Pokud by ti to nepomohlo, podívej se na YouTube.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Chci se zeptat když vidím nějakýho zloděje jak utíka tak někdy se mi zobrazuje na minimapě ( taková červená ikonka s bílou tečkou ) a někdy ho na minimapě nemám,je vtom nějaký rozdíl ?

A druhá otazka : Včera sem si pooběvoval město že si dneska prohledám všechny poklady ale když sem to ráno zapnul tak město bylo objevený ale poklady se mi na mapě nezobrazujou,koukal a měnil sem nastavení na mapě ale pořád bez výsledku,je to bug ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

D9k za radu na to sem uplně zapoměl :D Ale divný že než sem to vypínal tak sem měl poklady na mapě..

Co znamená ten Uplay do kterýho se dostanu z menu hry ?

Pochopil jsem to tak že ve hře dostavám body a v Uplay si za to můžu něco koupit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Na) Co je Uplay?

Při používání nové služby Uplay a nebo spíše plnění nejrůznějších úkolu, budete získávat “Uplay Win Units”, což je virtuální platidlo na Uplay. Za ně si budete moci “kupovat” různé přídavky, doplňky do vaší hry. Kupříkladu si můžete “koupit” novou mapu, oblečení, samotnýho Altaira a nebo témata do PS3/X360 ,předpokládá se i tapety do PC. Další jeho služby je sekce “Help”, kde můžete shlédnout různá videa nebo něco k přečtení jak se co dělá. A poslední je “Shop”, kde můžete nakupovat hry za skutečné peníze. K používání se musíte nejdříve zaregistrovat na Ubisoft (www.ubi.com) a poté aktualizovat službu v samotný hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Lidi co umíte dobře anglicky, můžete mi v krátkosti vysvětlit co se na konci hry stalo? Objevila se tam nějaká postava a rozmlouvala s Eziem, ale nějak jsem nepobral o co tam šlo. Tak prosím někoho o nějaké stručné vysvětlení o co se tam na konci jednalo. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu