Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Francouzská verze hry


RodneY69

Recommended Posts

Čau, dnes mi došla hra... No a co mě překvapilo, je ve francouzštině.... Tak jsem se chtěl zeptat, vzhledem k tomu že ještě nemám XBOX a nemám možnost to ozkoušet, jestli tam jde změnit jazyk. Protože zrovna u téhle hry (Mass Effect) to je dost dulezite.... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednával jsem na foru (ne na tomhle tom). Jako začátečník jsem se zeptal na hodně věcí, ale na tohle ne... :-( ... Ja doufam, že máš pravdu, jinak je ta hra pro mě nehratelná, kdyby to byla nějaká jiná, tak by to nebylo tak hrozný ,ale u RPG ... :'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdepodobne se jedna o FR retail, muze jit napr. i multijazycnou verzi (casta kombinace napr. FR/SP/ITA), v ktere neni integrovana anglictina - aspon pro priste budes vedet, jake informace si pred koupi zjistit. Ja si nedavno omylem vypalil Burnout Paradise rovnez ve francozstine, bez moznosti zmeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, uz je to tak a muzes ocekavat jen franinu. Ja mam takhle doma originalku Call of Duty 4 jen v nemcine. Taky jsem naivne doufal, ze to pujde zmenit na anglinu, sice mi nemcina neni taky cizi, ale anglina je mi prijemnejsi.

OT: Kdyby mel nekdo o orig. Call of Duty 4 v nemcine zajem, muze psat do PM a urcite se dohodneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v rodine to nikdo neumí. Jen JÁ se učim francouzsky. Jenže tenhle jazyk je pro mě horor. Učim se druhym rokem a neumim skoro nic. Já se vždy když píšeme písemku naučim pár všcí zbytek si napíšu na tahák a takhle procházim se dvojkama-trojkama.... :-( asi si řikáš, že aspoň něco ale ja jak koukám na ten manual tak rozumim jen spojkam a předložkám a tak 4-5 slovům :-D :-D :-D

Jo, jinak on to se mnou určitě nevyměmí, protože ta hra je uplně bez škrábanečku jako nová, c čehož usuzuju že mu taky vadila FJ, tak to předal dál :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu