Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

co prezilo vase psp?


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Asi tejden po zakoupení byl ve škole fotbalovej turnaj. Jelikož to neumim a ani mě fotbal nebaví tak sem se jenom seděl na lavičkách a hrál na psp tekkena s jednim klukem ze školy. Za chvíli přiletěl míč a psp nikde... Nic kromě vypadlý karty mu nebylo, štěstí jako sviň.

Jinak za tu dobu co ho mám tak mi spad 1x tak z metru, mám ho od března.

Mobil mám rok a jednou mi spad na beton na zastávce, jinak nic...

Mp3 mi spadla jednou na eskalátorech v metru.

Nevim jak to děláte, nebo jak to dělám já, ale mě ty věci prostě něják nepadaj... (ťuky ťuk) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já před měsícem sem hrál VCS a najednou sme naboural,newím nějakej reflex a hodil jsem s tím pspčkem(fat) ze schodů..xD..No jo,koupil to dysplej..:(Už jsme ho radči neoprawowal,měl jsem ho asi dwa měsíce,tak jsem ho prodal jednomu klukowi za 1000kč..xDAle wyplatilo se mi to..xDZa další týden už sme si koupil nowý a slimko..:)Nejwíc mě ale štwalo,že sme ho měl k narozeninám a bylo flashnutý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem sprintoval a nějak zapomněl, že je v špatný kapse, takže padlo na zem, já do něj kopl a vyhlo se autu asi o 10 cm :-D podruhý mi spadlo z balkonu do hromady listí :-DDDDD, štěstí a do třetice všech průserů při německý šťáře na hranicích si ten celník myslel, že je to nějakej paralizér a rozmlátil mi to :-D (snad kdyby nebylo v tom koženým pouzdře... :-D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mě spadlo ze schodů a kutálelo se po schodech. Prostě jsem běžel ze schodů a najednou mi nějak vyletělo z kapsy a rozm**lo se o schody a pak se ještě z těch schdů kutálelo. Odnes to pěkně kryt, ale jinak všechno funkční. Tak jsem ještě ten večer objednal new kryt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

tak to já sem pařil ve vaně a nejednou mi začal zvonit mobil, tak PSP položim na kraj vany a nějak sem do něj drknul a vidim jak psp padá směrem do vany, tak úplně spomalenej záběr:)a já jenom néééé:ziped:tak sem do něj bouchnul aby do tý vany nesjelo, sice spadlo na dlaždičky, naštěstí spadlo na zadní kryt a nic s nim neni ani škrábanec ale když sem slyšel tu ránu tak sem si řikal že sem ho měl nechat spadnout do tý vany:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to sice nechutny ale kdyz to chcete vedet tak nejhorsi co se mi s psp stalo bylo ze sem si ho pozvracel. pak sem ho normalne vycistil a bylo vse OK a pak nekolik padu nejhorsi asi z druhyho patra z balkonu kdyz sem chytal wifinku :-D a pak nekolik ucitelu taky uz vypada ze toho ma dost za sebou ale zatim funguje dobre .... :-D jo a jeste v nejblizsi dobe bude muset prezit vrtacku pac mi nejde povolit jeden sroubek tak ho budu muset odvrtat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu