Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

co prezilo vase psp?


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...

Tak tohle se mi stalo už mnohokrát: posílám si přes USB kabel do PSP obrázky apd. Vtom vstanu, zavadim o kabel a PSP padá na zem, automaticky se vypne a spadne krytka baterky. Zatím to ale nikdy naštěstí nebylo nic vážného, ale bojím se dne kdy to už nerozchodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se mi stalo už mnohokrát: posílám si přes USB kabel do PSP obrázky apd. Vtom vstanu, zavadim o kabel a PSP padá na zem, automaticky se vypne a spadne krytka baterky. Zatím to ale nikdy naštěstí nebylo nic vážného, ale bojím se dne kdy to už nerozchodí.

stejny pripady, mam ho na kline, a hop dolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Docela vycet bych tu mel a stale uplně fpoho faka, napriklad mi ho kamarad shodil asi ze 2,5 metru vysoke pudy dolu na zem ale to se jen rozbila baterka (Lepici paska je best :D) a vysadily se dvirka od UMD mechaniky, taky pohoda... Mno a potom sem ho jeste nekolikrat vytrousil pres hlavu z aktovky pri zavazovani bot, nekolikrat mi spadlo z lavice atd, atd, atd docela se divim že ještě funguje jako nový :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje ceramic white Star Wars Battle Front Special Edition PSP: spadlo na koberec, na parkety, na chodník a do sněhu. Trošku poškrábané a oloupané v místech dopadu, displej ok, funkce SKORO ok. Akorát už nemá ten origo kryt baterky s maskou Darth Vadera. To jsem měl sluchátka v uších, nějak jsem zavadil o káblík a PSP obloučkem k zemi. Jako vždycky vypadla baterka, otevřelo se UMD, dokonce i kryt Memory Sticku. Všechno v pohodě, PSP se rozjelo a jede dodnes, ale u toho origo krytu se zlomil ten zobáček. Takže průhledná lepicí páska, jenže ta se jednou někde někdy uvolnila a já najednou zírám, kryt fuč! Kdy a kde se ztratil, to fakt nevím. Ale bylo i hůř: VODOTĚSNÝ OBAL PRO PSP na piano black 2004 :-) Machrujeme na koupáku, Tekken DR pod vodou, najednou bublinky a když jsem to PSP vytáhnul ven, na dně obalu tak půl cm vody. Od té doby blbnou Select, Start a Home a to fest. Select se furt přepíná, jako by ho někdo zuřivě mačkal a Home nefunguje skoro vůbec: sotva stisknu Home, vypne se celý displej a tak musím vypnout a zapnout tlačítka, naběhne displej, znovu Home a konečně to funguje. Start to samé: Start - key off - Start - ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu