Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

co prezilo vase psp?


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mě spadlo asi 4x r rukou na koberec,nic se nestalo,a pak hodněkrát při zakopnutí o usb :D,a požkozený neni,jenom škrábance na zadnim krytu,ale včera jsem byl venku a malej parchant měl doškrábaný fatko,a asi z 1 metru mu spadlo na beton....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no cca 2x mi spadlo z pul metru pokazdy bez problemu vyhoda je ze vypadne baterie ktera tim absorbuje vetsinu narazu pad z metru se prihodil i memu notasu ten zas tak statne nedopadl displey cca cm od nohy zidle diky bohu :))) takze displey ok ale jak se vyrazila baterie poskodil se i kryt na ni :) ale jinak bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor! Toto je skutečný příběh :) To jsme byli s kámošem u rybníka a natáčeli jsme nějaký videa no a já sem běžel, prudce jsem se zastavil a PSP jsem měl v horní kapse a jak sem se zastavil, tak sem se i předklonil a PSP vyletělo a skončilo asi 15 cm od vody... Bohužel vyletěly i klíče a i baterku do PSP sem utopil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje bývalé psp slim dostávalo na prdel hodně, to jsem je ještě nosil do školy...

Třeba kámoš si je půjčil, hrál v hodině, pak si něco začal psát a to pspčko zapoměl na svým kolenu... takže se trochu pohl a psp spadlo :)

Jednou taky před tělocvikem jsem to půjčil kámošovi v šatně... ale oni si tam zrovna kopali a trefili ho do ruk > on se praštil do obličeje a psp pustil > to se na zemi rozlítlo na 3 kousky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přežilo náraz paličkou. Teda částečně přežilo...2 měsíce jsem měl PSP jen na mp3jky, který jsem hledal poslepu, páč nepřežil display :D a dneska má akorát premiéru novej display :) ...a stalo se to tak, že jsem měl na PSP zaplej metronom, položil jsem si PSP na kotel vedle sebe no a jak hraju, tak jsem se do toho zabral a m*d tam tou pravačkou :D řikam si ...co ten divnej zvuk? PSP vyplý..zapnu a to vám byly barvičky :D

posli mi odkaz na ten metronom pls...taky parim na bubny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

No,Mně se stala menší kuriozita :D Prostě venku děláme pi*ovyny s MEGAMA(petardy) no, a hážeme je po sobě atd :D No tak ji po mně hodil kamoš a já uskočil,a jak jsem vytahoval MEGU,tak jsem zavadil o PSP a ono vypadlo(otom jsem nevěděl :D ) no a kámoš už zase hodil MEGU a přímo mně pod nohy a k PSPčku :D Tak jsem uskočil,abych zachránil aspon sebe :D ozvala sa rana a PSPčko jsem zbíral v okruhu 5m :/ ...Tak jsem kamoša dokopal k 3000kč a mám nové :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,Mně se stala menší kuriozita :D Prostě venku děláme pi*ovyny s MEGAMA(petardy) no, a hážeme je po sobě atd :D No tak ji po mně hodil kamoš a já uskočil,a jak jsem vytahoval MEGU,tak jsem zavadil o PSP a ono vypadlo(otom jsem nevěděl :D ) no a kámoš už zase hodil MEGU a přímo mně pod nohy a k PSPčku :D Tak jsem uskočil,abych zachránil aspon sebe :D ozvala sa rana a PSPčko jsem zbíral v okruhu 5m :/ ...Tak jsem kamoša dokopal k 3000kč a mám nové :D

Pokud to je tak jak píšeš, tak by ti ten tvůj kámoš neměl dávat nic, je tvoje vina že takhle blbnete a ty u sebe máš přístroj za 3500 v nezajištěné kapse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu