Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ban za záložní kopii instalovanou na HD?


rea.lista

Recommended Posts

pokud vím tak ne ... ale kdyby ses s tou nainstalovanou připojit na live ještě před vydáním tak jo ... ale myslím že to je to same jako by sis ji zahral ... vypnu a před vydáním připojil

Upomínky teda rozdávat umíš, ale že bych tvému postu porozuměl, to se říct nedá....

"ale myslím že to je to same jako by sis ji zahral ... vypnu a před vydáním připojil" - cos tím myslel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upomínky teda rozdávat umíš, ale že bych tvému postu porozuměl, to se říct nedá....

"ale myslím že to je to same jako by sis ji zahral ... vypnu a před vydáním připojil" - cos tím myslel?

myslel to tak že je to to same jako by si tu hru hral před oficialnim datumem vydani a nebyl připojen na live (mel bys vytahlej sitovej kabel z konzole v domeni ze nedostanes ban když nejses připojenej) ale po připojeni dostaneš ban protože je tam datum kdy si hru hral a to datum bude např. 2 dny před vydáním hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mg .. já to myslel tak že když máš na hdd nahranou hru a připojíš se na live před vydáním tak je to same jako kdyby si hral hru offline ... vypl ju ...vytáhl dvd ... a pak by ses připojit na xbox live ještě před oficiálním vydáním(bez hry)

pokud tohle nepochopíš tak problém není u mě

a pokud máš nějaký problém o mých rozhodnutích co se týče upomínek stěžuj si rixovy(rixCZ)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mg .. já to myslel tak že když máš na hdd nahranou hru a připojíš se na live před vydáním tak je to same jako kdyby si hral hru offline ... vypl ju ...vytáhl dvd ... a pak by ses připojit na xbox live ještě před oficiálním vydáním(bez hry)

pokud tohle nepochopíš tak problém není u mě

a pokud máš nějaký problém o mých rozhodnutích co se týče upomínek stěžuj si rixovy(rixCZ)

V mém dotazu nebylo nic o hraní hry před vydáním. Četl jsem rady, že pálená hra nemá být raději v mechanice, pokud nechci dostat ban. Dotaz zněl, jestli hrozí ban, když je hra z páleného CD instalovaná na disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim tak pokud chces hru spustit tak ji stejnak musis mit v mechanice pro check, zahrabe a pak pusti z disku, aspon me to fable2 dela. Co se tyce banu zalezi na okolnostech, dostanes ho kdyz jde o hru před vydáním nebo je blbe crackla a to dříve či později pokud se stalo, xboxlive se synchronizuje a banana dostanes podle data kdy si hru hral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim tak pokud chces hru spustit tak ji stejnak musis mit v mechanice pro check, zahrabe a pak pusti z disku, aspon me to fable2 dela. Co se tyce banu zalezi na okolnostech, dostanes ho kdyz jde o hru před vydáním nebo je blbe crackla a to dříve či později pokud se stalo, xboxlive se synchronizuje a banana dostanes podle data kdy si hru hral.

omg, dotaz stále nebyl pochopen, takže to zkusím ještě jednou:

hra je naisntalovaná z páleného DVD na HD. Nechci ji hrát, tudíž nestrkám pálené DVD do mechaniky. Připojím se k Live a hraju např. legální origo hru, nebo stahuju dema. Dotaz zní, jestli může M$ detekovat nelegální hru na HD a udělit ban. Instalovaná hra má good kreon atd. Hra nebyla hrána před vydáním.

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto Microsoft udělal to NXE. Aby mohl lépe kontrolovat piráty.:)

Každá upravená ISO hra má jinou velikost hlavičky. (i když to je super Kreon rip) Tím spíš má ISO jinou velikost. To není pro MS problém porovnat s databází a Banán už k tobě putuje.

Co je ale tutovka je mít NTSC Region Free hru v profilu. Na PAL konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto Microsoft udělal to NXE. Aby mohl lépe kontrolovat piráty.:)

Každá upravená ISO hra má jinou velikost hlavičky. (i když to je super Kreon rip) Tím spíš má ISO jinou velikost. To není pro MS problém porovnat s databází a Banán už k tobě putuje.

Co je ale tutovka je mít NTSC Region Free hru v profilu. Na PAL konzoli.

s tím region free asi těžko když se i u nás prodávaj regionfree hry ;)

EDIT: aspon já jsem už měl NTSC a fungovalo mi to na mé PAL(takže je to regionfree)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím region free asi těžko když se i u nás prodávaj regionfree hry

Ano u nás se prodávaj RF hry ale PALové. A to je něco jiného.

Každá RF hra má svůj původ.

Ale neboj on to MS CHeck server nestííhá čekovat a proto někteří nedostanou ban tak rychle. A jestli ne, tak jsme se zmílili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kontrolují hry přes live jen z daného profilu nebo i z jiných profilů?

např mám jeden profil na live kde hraji jen origo hry a tahám z live

a pak další profil který je už bez live kde se hrají jen pálené hry. a box je bez LAN kabelu

mám šanci i tak dostat bán nebo nee?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kontrolují hry přes live jen z daného profilu nebo i z jiných profilů?

např mám jeden profil na live kde hraji jen origo hry a tahám z live

a pak další profil který je už bez live kde se hrají jen pálené hry. a box je bez LAN kabelu

mám šanci i tak dostat bán nebo nee?

Nedávno jsem se na zahraničním fóru dočet (odkaz dám později, až to znova najdu), že informace o hraných hrách se logují do nějakého souboru, takže i když hraješ off-line, při příštím připojení k Live vyjde pravda najevo a ban je zde...:cry:

Edit: http://www.xboxhacker.net/index.php?topic=10289.0

píše se tam, že se informace zapisují do secdata.bin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobre, a co kdyz se na Live pripojujes pod uctem, na nemz nehrajes hry, pripadne spoustis jen originaly?

Zkus si odpovědět sám. Myslíš, že když požiješ k přihlášení jiný profil, zabrání to M$ v přístupu k hardwaru (HDD) tvé konzole?

Já to fakt nevím, ohledně banů kolují po netu samé spekulace. Někteří tam ale tvrdí, že hráli hru v off-line profilu před dnem vydání, po připojen na Live pod jiným profilem ban dostali.

Na druhé straně existuje spousta takových, kteří hrají pálené hry na Live a ban nedostali třeba půl roku. To ale neznamená, že ho za půl roku nedostanou

Bany chodí ve ve vlnách, už dnes můžeše být na Blacklistu a ban dostaneš za půl roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu banu offline není možný jak by zjistily že si hrál offline před vydáním ... není žádný logický vysvětlení ... když hraješ offline vypojít xko od zdroje resetuje se ti čas ... když hraješ on-line a získáš achievment napíše se ti u něho datum a čas kdy si ho získal ... ale když ho získáš offline ... napíše se k tomu jenom unlocked ... kdyby to mělo nějaký zdroj energie pro čas ... tak by se asi čas neresetoval při odpojení a achievmenty kdyby se získaly offline byl by u toho čas napsanej ...

jedině když hraješ offline získaš achievment připojíš se na live ještě před výdáním hry (bez hry v mechanice ani nahranou na hdd ale budeš mít už achievment v profilu) tak ban je skoro jistej (jak jsem tu už psal)... ale jinak prostě nemůžou zjistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu banu offline není možný jak by zjistily že si hrál offline před vydáním ... není žádný logický vysvětlení ... když hraješ offline vypojít xko od zdroje resetuje se ti čas ... když hraješ on-line a získáš achievment napíše se ti u něho datum a čas kdy si ho získal ... ale když ho získáš offline ... napíše se k tomu jenom unlocked ... kdyby to mělo nějaký zdroj energie pro čas ... tak by se asi čas neresetoval při odpojení a achievmenty kdyby se získaly offline byl by u toho čas napsanej ...

jedině když hraješ offline získaš achievment připojíš se na live ještě před výdáním hry (bez hry v mechanice ani nahranou na hdd ale budeš mít už achievment v profilu) tak ban je skoro jistej (jak jsem tu už psal)... ale jinak prostě nemůžou zjistit

Takže jsem si dal čas a přečetl to celé: je to tak, že do secdata.bin se zaloguje použití nesprávně ripnuté hry (bez stealth), a to on-line, nebo off-line, při příštím přípojení M$ soubor přečte a baník je na cestě.¨

Doufám, že už to není OT....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu