Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii hack ?? Vite o tom nekdo neco ?


bobo

Recommended Posts

nevite nekdo neco o tom , jak by se dalo hrat zalohovane hry na wii ? vim ze to jde ... mam objednane wii a brzy mi prijde a samozrejme jakozto student nehodlam kupovat porad nove hry

nechapu proč si kupeješ konzoli a víš že nebudeš mít prachy na hry :roll:

jednoduse ... kdyz koupim wii tak k tomu mam wii sports ... a jelikoz chci i 2 ovladac tak k tomu budu mit wii games ... tzn kolem 15 her ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevite nekdo neco o tom , jak by se dalo hrat zalohovane hry na wii ? vim ze to jde ... mam objednane wii a brzy mi prijde a samozrejme jakozto student nehodlam kupovat porad nove hry

nechapu proč si kupeješ konzoli a víš že nebudeš mít prachy na hry :roll:

jednoduse ... kdyz koupim wii tak k tomu mam wii sports ... a jelikoz chci i 2 ovladac tak k tomu budu mit wii games ... tzn kolem 15 her ...

hmm to je jako koupim si psp a na demodisku mam 8 videi 4 pisnicky a jednu ukázku filmu a z toho vyžiju :roll:

no nic nebudu ti do toho kecat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevite nekdo neco o tom , jak by se dalo hrat zalohovane hry na wii ? vim ze to jde ... mam objednane wii a brzy mi prijde a samozrejme jakozto student nehodlam kupovat porad nove hry

nechapu proč si kupeješ konzoli a víš že nebudeš mít prachy na hry :roll:

jednoduse ... kdyz koupim wii tak k tomu mam wii sports ... a jelikoz chci i 2 ovladac tak k tomu budu mit wii games ... tzn kolem 15 her ...

hmm to je jako koupim si psp a na demodisku mam 8 videi 4 pisnicky a jednu ukázku filmu a z toho vyžiju :roll:

no nic nebudu ti do toho kecat

Tak to se trosku pletes. Wii sport i Wii play jsou plnohodnotny hry a ne zadny dema. Pro vic lidi naprosto spickova zalezitost. Jinak jediny co jde ochcat jsou zatim ty hry z Virtual Console, ktere se daji stahovat zadarmo (hry pro SNES, Megadrive a N64).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevite nekdo neco o tom , jak by se dalo hrat zalohovane hry na wii ? vim ze to jde ... mam objednane wii a brzy mi prijde a samozrejme jakozto student nehodlam kupovat porad nove hry

nechapu proč si kupeješ konzoli a víš že nebudeš mít prachy na hry :roll:

jednoduse ... kdyz koupim wii tak k tomu mam wii sports ... a jelikoz chci i 2 ovladac tak k tomu budu mit wii games ... tzn kolem 15 her ...

hmm to je jako koupim si psp a na demodisku mam 8 videi 4 pisnicky a jednu ukázku filmu a z toho vyžiju :roll:

no nic nebudu ti do toho kecat

Tak to se trosku pletes. Wii sport i Wii play jsou plnohodnotny hry a ne zadny dema. Pro vic lidi naprosto spickova zalezitost. Jinak jediny co jde ochcat jsou zatim ty hry z Virtual Console, ktere se daji stahovat zadarmo (hry pro SNES, Megadrive a N64).

jestli to prolomí,valim do wii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj wii je výborná záležitost, ale stejně moje prsty spočinou asi na ps3..:)

proč ps3 nejsou na něj žádný pořádný hry

Hmm...no ja jsem taky přemýšlel jestli PS3, XBOX 360, nebo Wii a zatím pro mne vede PS3 8)

PS3 si nebudu kupovat ted ale až příští vánoce to už bude dost kvalitních titulů.. ale zase zpět k tématu... Zatim jsem nikde neviděl ani zmínku že by se o prolomení wii někdo pokoušel..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

no uz je na trhu modchip kerej se menuje wiikey a prej ma i jednoduchou instalaci a stojí asi 1200 takze se to podle me vyplati a kdyz ste i trochu sikovny abyste si to tam dali tak v poho tady mate dyztak odkaz

http://www.modchipstore.com/Wiikey-Nintendo-Wii-modchip-mod-chip-Cyclowiz-beater-16430.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uz je na trhu modchip kerej se menuje wiikey a prej ma i jednoduchou instalaci a stojí asi 1200 takze se to podle me vyplati a kdyz ste i trochu sikovny abyste si to tam dali tak v poho tady mate dyztak odkaz
http://www.modchipstore.com/Wiikey-Nintendo-Wii-modchip-mod-chip-Cyclowiz-beater-16430.html

je to i vyzkoušený...někde jsem viděl i českej návod......
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musi se udelat kabel (z USB a portu pro tiskarnu ted nevim jak se oznacuje<edit : uz vim ! paraler ... doufam :D >). Jeden konec se zapoji do pc , druhy do wii. Zapne se software na pc , vlozi se DVD se hrou do wii a muze se ficet. Jeste to chce tv-out a je to :D :D zatim krkolomne reseni ale na neco se brzy prijde

ten link dodam jakmile ho vyhrabu z historie

edit : link zde , mrknete se na filmecek tam to je i ukazane :)

http://hackawii.com/play-copied-wii-games-with-a-3-hack-no-mod-chip-needed/#more-85

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu