Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jake jste meli pocity pri rozbalovani psp?


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já mé 1. PSP (2007) vymenil za PS2 + 1000KČ než sem sehnal ten litr tak sem dostal vse hr krabici a tak jen ne psp a po dolozeni 1000 sem dostal i psp v ten dn sem sle na koupalko a víc b nez si uzival s protelkyni sem hlidal PSP no a pak sem ho vyměnil za Nokii N70 (nejvetší chyba meho zivota)

no a ted o 2 roky pozdeji sem si ho obednal a kazdou chvily by mi mělo příjit tak sem nervozní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja sem si to objednal pres e-shop a z dalsiho kramu pametovku a kryt plotoze v tom jednom meli psp levny a v tom druhim zase o dost levnejsi pamet takze jedno odpoledne prislo psp a druhe rano prislusenstvi kdyz sem psp rozbaloval a nastavoval hodiny atp...tak sem si tky udelal LOL

no a i pri rozbalovani pametovky ale potom prisla rana kdyz sem zjistil co aa jak s psp ze prvni musi byt flash abych mohl hrat stazene hry tak sem se poptal a objednal k flasherovi ale ten mel cas az po 3 tydnech takze dcl nastvan sem jel na 1tyden na soustredeni s 2 hrama...koupil sem ho 15.cervna 2008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja si koupil PSP 3004 ted 2009 na jare proste bomba nejhorsi byli ty 3 dny nez to doslo :roll: aji s hrama Jak sem to vybaloval tak se mi tajil dech strasne sem zacal parit asi do 4h v noci sem hral nakonec sem sel spat ale PSP sem musel mit na stolku u postele :D:D:D:D prvni dve hry byli GTA vice city stories and Final fantasy: crysis core hlavne ta crysis me zabavilo na pres sto hracich hodin takze radost byla velika :wohow:

:coolp: :coolp: :coolp: :coolp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

obědnal jsem si to z aukra v pondělí (13.7) jelikož prodejce bydlel daleko odemě tak jsem musel čekat 4dny a ten 4den jsem musel jet pryč, naštěstí mě pošták pat stihnul doma(taky jsem ho celý den vyhlížel a já jsem to nabil a hrál 2 hry co k tomu byly a hrál jsem do 4h rána a to jsem musel vstávat v 7h na moji oslavu narozenin takže jsem byl skoro celý den uplně mino :lol: a POcity jsem byl jako malé dítě... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja kdyz jsem si sel pro PSP do obchodu, tak jsem si rikal mam si to kupovat nebo nee...do posledni chvile jsem jsem nebyl rozhodnutej ale nakonec jsem si ho koupil. Donesl jsem si ho domu a vybalim ho a rikam ty voe to je njaky maly...:D

Pak jsem na tom celej den paril Tekkena a to me bavilo. Ale druhej den jak jsem vstal tak uz me to njak nebavilo...rikal jsem si ty voe za toto jsem dal 5 litru??? Ale jak prisel CFWEnabler a ISO hry tak jsem upa happy ze jsem si to PSP koupil a vubec toho nelituju....fakt PSP je dobra vecicka a hlavne Juiced 2 je na tom upa dobra gamesa!:psp: 4ever!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já když jsem PSP dostal v roce 2007 k vanocum...tak jsem to rozbalil jako bezny darek a rikam...tvl to bude urcite naka maketa..(ptz ja mel takovej mega pack se dvema hrama apod..takze to nebylo v normal krabici a ja vubec nevedel) takze sem to rozbalil a odlozil...bracha si to hnedkon vzal do rukou a zacal prohlizet..a chtel to rozbalit...a ja sem ho hned zarazil..tak sem si to zase vzal ja a rozbalil tu krabici maga packu..koukam na to...malem nedejcham...fakt to maketa neni :psp:Tak hnedkon chci zapnout...nefunguje...do pici...tak je to maketa...kouknu do krabice...a tam vidim baterku..tak ji tam dam zapnu psp a ja sem uplne hotovej..hned tam dam nakou gamesu..a do tri rano sem paril...pak me to ale omrzelo...a premyslel jsem..jak si budu ty drahy hry kupovat.....tak jdu hned na net a jako hledam jak se ty hry stahujou do psp...tak sem jich 10 stahnul..dam je do slozek co tam byli napsany a neslo to...tak sem celou noc nespal..az sem narazil na navod jak si upgradenout PSP na fw 3.71 M33 tak ja si to asi 15x precetl..a byl sem celej podelanej..tak sem si ty hry kupoval asi dav roky..a pak sem nasel nakyho flashera...kterej mi to flashnul.. a pak to zaclo..ale to uz sem psat nebudu...to bylo uz mozna od tematu a bylo by to asi dlouhy.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Naprosto úžasný!!! Už jen když jsem si šel pro něj k pošťákovi, dále když jsem s nim jel poprvé výtahem a věděl že v tý krabici je a že si zahraju. A potom když jsem otevřel krabici: tam kus šutru- kupoval jsem přes www.prodejher.cz....fakt zm*di

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nejdříve projel v praze plno obchodů, nakonec asi 5. byl Electroworld a tam jsem koupil Value pack plus 1Gb karta za 7000.Pocity to byli neskutečný, potom jsem ho nemohl rozbalit, jeli jsme asi hodinu domů a já jen čučel na krabičku(rodiče se báli abych ho v autě neupustil...) Když jsem přijel domů, PSP píchnul na nabíječku a vložil demo disk, tak přišlo zklamání - dema nebyli hratelná. Protože byla sobota tak jsem si nemohl koupin ani USB (na obrázky, filmy a hudbu).V pondělí jsem si koupil USB, prohlížení obrázků mě moc dlouho nebavilo a filmů jsem moc neměl. Za týden jsem si koupil 2 UMD a už to jelo:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem měl pocity přesně řečeno v háji...ehm v pr de .....li :Dčekal jsem ukrutnej týden na PSP a nedorazilo a když jsme šli pro prachy tak tam přišel chlápek a říkal u pultu......brý den sem vám dovezl ty PSPečka co jste si objednali a tak čumím ne...tak mi to paní dala rovnou do ruky a pak jsem byl natěšenej jak kuře který se změnilo přes noc čoklíkem:Da neměl jsem hry apod....smůla čekal jsem 2-3 dny a pak jsem začal pařit......kartu z mobilu:D:Dpřes redukci 2GB a myslel jsem si jak půjde flashnou a nepujde....stále čekám až vyjde na neflashnutelné desky CFW 5.50:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ho objednal z netu nekdy v červnu 2008... Objednával jsem ho ve čtvrtek tak jsem myslel že v pátek dojde ale ono nic a melo to přijít v pondělí a to byl zrovna tatka doma aby to vyzvedl od PPL ja byl ve skole a nemohl jsem se dockat porad jsem psal tatkovi jestli uz to dovezli atd..pak mi napsal ze jo ...kdyz jsem prijel domu ..tak jsem se nestacil divit krabice prázdná a tatka uz sedel a pařil na něm Ridge racer2 co u toho byl....Tak jsem byl naštvanej že to otevřel beze mě ale stějně jsem byl rád jak prase v žitě:-D ještě pamatuji jak jsem nevedel že se hry vypínaj HOME a hledal jsem políčko exit v menu hry:-D jak to byva v PC hrách předtím jsem němel žadnou konzoli tak jsem nevedel jak to u nich chodí:-D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu