Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 2: Among Thieves


tekken90

Recommended Posts

hehe.... tak a je to tady, máme U2 plnou eu verzi doma a teď před chvílou sme začali pařit!! první dojmy? U2 je něco mezi Uncharted1 a God of War)) Bože je to parádní hra!!

Sakra ty se máš,já už se na ní klepu jak ratlík,jak se ti líbí technický zpracování? Je to opravdu tak hezký:) a pozoruješ nějaky ty chyby ve hře jak tu někdo psal,to se mi zdálo dost divný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

tak mam odehranych nejakych 8:30 hod sem v nejake 22 kapitole, zatim muzu rict ze drobnych chybek sem si vsyml ale neni to nic zasadniho, po graficke strance je to nejpeknejsi hra co sem hral,hratelnost je taky skvela, pro me je to hra roku a radi se po boku k MGS4 k mojim nejoblibenejsim hram

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

technický zpracování se mi líbí, chvílama je to opravdu mooc hezký! právě to Turecký muzeum nebo co to je na začátku připomíná dokonalost GOW grafiky. Chybky tam asi budou, ale zatim mě žádná neohrozila, věřím že jistě bude patch a myslím si, že skrz chybky tu byly v minulosti jiný hry. Jdu testovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dopuručuju jak už zde byl ořečeno z game.co.uk za nějakých 1350 limitovaná edice :love:

aha. ale já odtamtud nikdy neobjednával, je tu někdo, kdo by mi to objednal, kdybych mu dal peníze ??

EDIT: ještě by mě zajímalo, jestli to z toho game.co.uk přijde hned toho 16 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že na esubagames maj unch 2 za super cenu

Odtamtud sem si chtěl taky objednávat. Sem se ptal na dostupnost a prý je zatím nejistá, stejně jako cena, takže je dost pravděpodobné že půjde ještě nahoru.

Teďka už ke mně ale putuje speciálka za 1200, takže su klidný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odtamtud sem si chtěl taky objednávat. Sem se ptal na dostupnost a prý je zatím nejistá, stejně jako cena, takže je dost pravděpodobné že půjde ještě nahoru.

Teďka už ke mně ale putuje speciálka za 1200, takže su klidný :D

ty to máš z toho game.co.uk ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy co už tu hru máte, jaký má bookart ? už má ten nový nebo stále se spidermanským písmem nalevo ?

čeče jo, asi je tam ještě spiderman pokud mne zrak neklame, ináč já hru mám taky z gamestationu, bohužel o víkendu nebylo moc času pařit páč sme pořizovali domácího mazlíka - luxusní kočku :wohow:

ináč hra je boží, nejsme zdaleka tak vepředu jako tady ten týpek co psal že už to dopařil :D ale právě sme doprovodili Natha do Nepálu, zdá se že se tu v ulicích schyluje na děsnou řežbu :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu