Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 2: Among Thieves


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Dneska hra přišla a stihl jsem jen singl a dojít až k tibetu

Pocity jsou takové, že tak graficky vypadající hru jsem ještě neviděl

Hratelnost je úžasná i efekty a nejlepší je že si můžete vybrat jestli budete postupovat a zabíjet potichu nebo jako rambo nahlas to vystřílet

Kdo hru zapne tak hned první mise si myslím že je asi jedna z nejlepších z celé hry i když jsem hrál tak 10 proc. hry asi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by zajímalo před koupí tehle pecky ... jedna věc ten konec na vlaku před tunelem je rendrovany filmeček a nebo je to ingame :D ne že by to ovlivnilo koupi to v žadnem případě ale jen tak ze zvědavosti

ta cast ve vlaku je masakr nazivo, zadnej filmecek :cheesygrin:

btw: jinak se mi trosku zda ze naughty dog par zasadnich napadu cerpaji i z tomb raidera (viz ten pruvodce v zasnezenych horach.. atp) ale ztvarnili to zpusobem ktery nema v historii her obdoby! desne se mi to vse libi paneboze :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já jsem dneska došel až do 25. kapitoly, ty zombíci s kušema jsou vážně vostří, nejdou zabít a mají nekonečno munice... to je poprví co jsem se nějak na dýl zasekl, jsem zvědavej jak tuhle pasáž projdu na crushing... mimochodem jsem procházel ty odměny v MP a dost mě zaujalo - kostra Marco Polo za Platinum Trophy a kostra Genghis Khan za dohrání na Crushing, už to vidím, jak tam za pár týdnů běhají v MP samí kostlivci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teďka hraju podruhé na hard a užívám si to stejně jako při prvním hraní. Do srdce se mi vryla mise s vlakem, něco úžasného, tu bych mohl hrát pořád dokola a ztvárnění tibetské vesnice, jsem měl pocit že se tam fakt procházím já sám .-) Ta grafika je prostě (ne)uvěřitelná.

Docela mě zamrzelo že některé pasáže z příběhu trochu připomínají první díl, čekal bych že vymáčknou něco.. originálnějšího.. ale nechci nikoho ochuzovat o zážitek - zkuste sami ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dohrano a je to naprosta bomba. zacal to hrat i bracha,kterej jinak moc nehrava. v nekterejch mistech hlavne na konci jsem se na normal celkem slusne zapotil...vzhledem k tomu ze chci platinu jsem zvedavej jak budu davat hard a crushing :D jinak multiplayer samozrejme skvelej,ale to uz vime od bety ze :) docela doufam ze bude nejakej singleplayer dlc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dohrano a je to naprosta bomba. zacal to hrat i bracha,kterej jinak moc nehrava. v nekterejch mistech hlavne na konci jsem se na normal celkem slusne zapotil...vzhledem k tomu ze chci platinu jsem zvedavej jak budu davat hard a crushing :D jinak multiplayer samozrejme skvelej,ale to uz vime od bety ze :) docela doufam ze bude nejakej singleplayer dlc

to jo, tak jsem měl na normál v některých psážích docela problém, osobně bych ocenil DLC v podobě MP map, protože i když 7 není zas až tak malé číslo, časem se to ohraje a pak hra omrzí, chtělo by to podporu alespoň jako mají CoD... a ještě by nebylo špatné přidat do těch map všechny zbraně co jsou v singlu, třeba s takovou kuší by mohla bejt prdel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz na ty co uz hrali a dohrali uvazuji porad o koupi ale zajima me jedna vec.V recenzich sem cet ze u hadanek se musi vyuzivat i drakeovi poznamky,nacrtky atak.Daa se to tedy zvladnout i kdyz nejak extra super nezvladate anglicky jazyk?

uplne v poho, s timhle si vubec starost nedelej! jsou to poznamky graficke - tedy obrazky, zadna slohovka z anglictiny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uplne v poho, s timhle si vubec starost nedelej! jsou to poznamky graficke - tedy obrazky, zadna slohovka z anglictiny :D

jj, přesně tak, ale pokud si na tom s anglinou fakt blbě, tak si zas až tolik nevychutnáš skvělej příběh, i když ta anglina tam zas tak těžšká není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fakt blbe na tom s ni nejsu da se rict ze ji celkem zvladam u kazde hry si pribeh vychutnavam pokud tam ta aj neni fakt tezka.Jenom me fakt nebavi ¨cist dlouhosahly clanky v aj dys jim treba nerozumim uplne.Ale jinak dik za odpovedi.

tyhle hry se opravdu nemusis bat, vystacis si s par slovy jako move, hurry, rpg.. :cheesygrin: nezapomen je to akcni hra, ne textova adventura :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle hry se opravdu nemusis bat, vystacis si s par slovy jako move, hurry, rpg.. :cheesygrin: nezapomen je to akcni hra, ne textova adventura :roll:

je to sice akční hra, ale ze značné části postavená na skvělém příběhu, a ten si se slovy hurry, move a rpg moc nevychutnáš

btw. s HOWENEM hrajem skoro každej den, takže pokud chcete hrát s náma, přidejte si nás, občas se nám podaří zajistit dobrou partu na DM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už ste slyšeli o Unchatred 2 prostoru na PS Home, bude nebo už tam je, nezkoušel jsem, ale těšme se! :) to jen pro ty, které by omrzel multiplayer :cheesygrin:

PS (edit): je tam.

je to sice akční hra, ale ze značné části postavená na skvělém příběhu

jo máš pravdu, příběh jsem nechtěl popřít, je božskej! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu