Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 2: Among Thieves


tekken90

Recommended Posts

je to sice akční hra, ale ze značné části postavená na skvělém příběhu, a ten si se slovy hurry, move a rpg moc nevychutnáš

btw. s HOWENEM hrajem skoro každej den, takže pokud chcete hrát s náma, přidejte si nás, občas se nám podaří zajistit dobrou partu na DM :)

jasný, sice už ted mám v přátelích asi 20 lidí, co tu hru mají, ale všichni tam nejsou ve stejnou dobu, takže rozhodně další lidi uvítám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Dnes jsem tu hru dojel a skoro jsem uronil slzu,je to vážně libovka...hra takovích kvalit se opravdu vyskytujeje málokdy.

Jinak mulťák bych dal,klidně si mě přidejte muj nick:kawexoid,máte headsety?

jj, skoro všichni co hrajem mám HS :) pak si tě přidám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám za DP. Dneska jsem si zapl U2 a co nevidím, vybafne na mě update. Tak hrychle nainstaluju a v duchu se připravuju na vyřešení problému s padáním, hledáním hráčů, popřípadě na nové postavy do MP. Jaké je však mé překvapení, když místo toho zjišťuji, že jsem přišel o všechny zakoupené postavy, neboť ve hře jsou nyní jen dvě, jedna na každé straně. Za padouchy máte kostlivce a za hrdiny nějakého blbečka. Dodal bych k tomu snad už jen jediné, zatímco většina vývojářů své hry rozšiřuje o různé přídavky, Naughty Dog své U2 raději osekává. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po x hodinovym guitar hero maratonu u kamosa, prokladanym samozrejme alkoholem sli vsichni v 5 rano spat tak sem si na jeho ps zalozil novej ucet abych mu nesmazal omylem save a v opravdu velmi zajimavym stavu sem to zacal hrat. A aji s obcasnyma usinacima prestavkama sem se za dve hodiny dostal skoro pres muzeum a jo asi to fakt dobry bude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po x hodinovym guitar hero maratonu u kamosa, prokladanym samozrejme alkoholem sli vsichni v 5 rano spat tak sem si na jeho ps zalozil novej ucet abych mu nesmazal omylem save a v opravdu velmi zajimavym stavu sem to zacal hrat. A aji s obcasnyma usinacima prestavkama sem se za dve hodiny dostal skoro pres muzeum a jo asi to fakt dobry bude :D

:lol::lol::lol: škoda že nemám doma Guitar Hero :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám za DP. Dneska jsem si zapl U2 a co nevidím, vybafne na mě update. Tak hrychle nainstaluju a v duchu se připravuju na vyřešení problému s padáním, hledáním hráčů, popřípadě na nové postavy do MP. Jaké je však mé překvapení, když místo toho zjišťuji, že jsem přišel o všechny zakoupené postavy, neboť ve hře jsou nyní jen dvě, jedna na každé straně. Za padouchy máte kostlivce a za hrdiny nějakého blbečka. Dodal bych k tomu snad už jen jediné, zatímco většina vývojářů své hry rozšiřuje o různé přídavky, Naughty Dog své U2 raději osekává. :)

jo trochu to podělali s tím upgradnutým haloweenovým mulťákem, ale ono to bude asi jen dočasné, myslím že se máme ještě na co těšit, viz. chystaný downloadable content etc...

(zdroj: 1UP)

Jinak lidi, stále se tu jen probírá MP, ale co Single, už drtíte alespoň Crushing? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
mě chybí u obou dílů Uncharted už jen "crushing", tzn. u obou jsem skončil na 91%. Když jsem se snažil tuto obtížnost projet v Uncharted1 tak mě to nějak přestalo bavit, opravdu zdrcující, respektuju ty co to dokázali. Dávám si tedkom pauzu a hraju Prince :D

No bylo to maso.Jedničku taky nemám na crushing a jednü trofej, tuším že 50 kill za sebou. Chystám se na to později. Teď půjdu do COD4/2.:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz sem to dohral na Normal, dostal sem automaticky i trofej za Easy. Dostane clovek automaticky i trofej za Hard, kdyz to dorazi rovnou na Crushing? :)

nejdříve to musíš dohrát na Hard, aby se ti vůbec otevřel Crushing... takže tohle ti nevyjde... :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz sem to dohral na Normal, dostal sem automaticky i trofej za Easy. Dostane clovek automaticky i trofej za Hard, kdyz to dorazi rovnou na Crushing? :)

Neotevře se náhodou crushing až po dohrání na hard? Já to dle návodu hraju na hard už od jedničky. To pak lítaj trofeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu