Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 2: Among Thieves


tekken90

Recommended Posts

jedna technicka...proc se kazdej honi za trofejema,vzdyt je to k ho.nu ne?:)

šak pohoda, taky mi to bylo dlouho fuk :) ale pak tě to čeče chytne, a prostě musíš, něco jako pro alkoholika nedopitá láhev víš :cheesygrin: jsem kdesi na netu zahlídl týpky co maj okolo 100 platinovek :roll: hovada jedny, kam se hrabem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jedna technicka...proc se kazdej honi za trofejema,vzdyt je to k ho.nu ne?:)
Tak me se libi, ze pokud sou ty trofeje dobre nastaveny, tak clovek tu gamesu vyzdima pekne do mrte a jeste o tom ma prehled :) No a pak je to samozrejme dalsi vyzva a motivace, diky cemuz si tu hru uzivam zase o neco dele...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak mam zabit toho Lazarevice?Porad tam beham dokola jak vocas,obcas ho trefim vybuchem granatu nebo toho modryho co je na stromech a porad nic:cry:

no vzásadě to neděláš blbě, prostě musíš ho chvílu nahánět jako nadmutou kozu a přitom zvesela střílet do modrých, stále dorůstajících částí stromu vždy když chudák kráčí okolo. jestli se ti to vede správně tak vidíš jak čím dál víc zlobí. mušíš mu přivodit něco okolo 15ti zranění a sám u toho samým nadšením nezkolabovat :) (na very easy asi méně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Včera mi tato hra přišla a uchvátila mě na tolik že jsem jí dohrál na 100% ještě ten den. Ted du makat na trofejích a zachvíli se tu objeví na podej :)

je to bomba, ale na crushing se na některých pasážích pěkně zapotíš...

dneska si jdu pro DIRT 2, to bude pařbaaaaa... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Můžete mě prosím někdo poradit jak zlikvidovat ve vlaku toho posledního šmejda?Jedu hru na Crushing a tady jsem v koncích,nemůžu ho nějak udolat.Už jsem to chtěl vzdát,ale stejně mě to nedá a po tejdnu se zase trápim.Docela rád bych to dojel.Uncharted1 mám v Crushingu odehranou,ale tady se mi fakt nedaří.Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mě prosím někdo poradit jak zlikvidovat ve vlaku toho posledního šmejda?Jedu hru na Crushing a tady jsem v koncích,nemůžu ho nějak udolat.Už jsem to chtěl vzdát,ale stejně mě to nedá a po tejdnu se zase trápim.Docela rád bych to dojel.Uncharted1 mám v Crushingu odehranou,ale tady se mi fakt nedaří.Díky...

jo tenhle je docela tvrdej, přiznám se dělal víc potíží než Lazarevič nakonci, ale na něj v crushingu platí neustále ho dráždit palbou ze všeho co se dá, náboje se sami po chvilce objevují znova, pokud máš ananasy tak mu je taky šupni všechny a přebíhej ve vagónu od lavice k bednám a naopak, a až se naštve tak půjde na tebe na férovku a tam nesmíš zklamat cca 5x a pak dojde k tvrdší férovce a tak musí být dodržena posloupnost tlačítek a je to... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu