Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dragon BallZ


Grimer

Recommended Posts

  • 1 month later...

Já to taky pařím.. Mimochodem, jsem fakt rád, že jsem konečně našel nějaké příznivce DRAGONBALLu!! :grin: Já jsem zblbnul do DB už dávno..

A btw, mám i mangu - asi 30 dílů!! Ale bohužel ne v digitální formě..:-( Něco z toho je ale tady: http://www.mangacesky.wz.cz/vypis.php?page=vypis&s=a

Najděte si tam Dragonball..

Rád bych někdy s někým o DB pokecal, nikde nikdo, kdo se vyzná neni.. Tak aspoň tímhle prostřednictvím, o Shin Budokai..;-)

Asi to zase začnu hrát!! :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si to nedavno stahnul a teda moc me to nenadchlo.....dal sem si par zapasu a prislo mi to takove divne no proste neni to nic moc por me...ja si teda radsi zahraju toho tekkena ale je to muj nazor mozna kdyby mi nekdpo poradne vysvtlil co se v tom DB vubec da vsechno delat tak by to nemuselo byt tak spatne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

mel bych dotaz... dneska jsem si ho hodil do psp, ale tak nejak jsem nepochopil co v command listu znamenaji vsechny ty znaky a ty ikonky pod tim, navic jsem z tekkena a mortal kombatu zvyklej na X,O,[],R,L, sipky atd.. ale jak poznat kterej cudlik se pouziva pro E,R,S,G,B a C...

no proste bych byl rad, kdyby mi nekdo napovedel, diky :)

edit: tak uz nic.. objevil jsem training, lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

db je fakt husty vy se neumite menit tak to ste lemplove k cemu mate pauzu a v ní přehlet komb ale je to možná proto že taky nemate odemcíno dalsi level síly

treba PIKOLO ma dalsí FUSE WITH KAMI nebo GOHAN SUPER SAYAN 2 ja videl prvni dily DB na satelitu kdy byl Goku malej a bojoval s pikolem

léčení to samý

PS: nemáte někdo DB serialy byl bych vděčnej i za beyblade a pokemon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v ty dobe kdy jsem mel dotaz na to leceni jsem hral za Goku SUPER SAYAN 3... a rozhodne jsem vedel jak se da promenit v zlutaska(u Goka obzvlast stylove s tou jeho mega kouli :) ) na co jsem ale neprisel je jak se da lecit... v kombo listu to rozhodne neni stejne jako aury, nebo dalsi veci jako treba uhybani apod. ..

kdyz je to tam podle tebe tak patrne, asi jsem lempl... na druhou stranu mozna ne, kdyz jsem celou hru dohral, aniz bych se jedinkrat dolecil... kazdopadne bych ti byl vdecnej, kdybys mi to prozradil... thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu