Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dragon BallZ


Grimer

Recommended Posts

[;193750']v ty dobe kdy jsem mel dotaz na to leceni jsem hral za Goku SUPER SAYAN 3... a rozhodne jsem vedel jak se da promenit v zlutaska(u Goka obzvlast stylove s tou jeho mega kouli :) ) na co jsem ale neprisel je jak se da lecit... v kombo listu to rozhodne neni stejne jako aury' date=' nebo dalsi veci jako treba uhybani apod. ..

kdyz je to tam podle tebe tak patrne, asi jsem lempl... na druhou stranu mozna ne, kdyz jsem celou hru dohral, aniz bych se jedinkrat dolecil... kazdopadne bych ti byl vdecnej, kdybys mi to prozradil... thx[/quote']

Když hraješ story mod, tak se můžeš léčit nad městem. Ve hře to je speciální schopnost, kterou má každý avatar jinou (v combo listu to je úplně dole - G+C). Někdo si třeba vyléčí dva životy, někdo bude mít třeba mega silů.

Měsíc jsem to nehrál, takže to nevím přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Když hraješ story mod, tak se můžeš léčit nad městem. Ve hře to je speciální schopnost, kterou má každý avatar jinou (v combo listu to je úplně dole - G+C). Někdo si třeba vyléčí dva životy, někdo bude mít třeba mega silů.

Měsíc jsem to nehrál, takže to nevím přesně.

jj presne a je to L+R... to ti da aura, nebo to treba u Super Buu vyleci... nejlepsi auru ma Vegeta = 225% attack :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahojte vsetci

Ja mam doma DBZ aj DB GT v anglictine

Inak hral som na PS2 rozne DB najnovsi Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 a ten je vazne nater pohyb v priestore a nicenie prostredia konecne DB ako ma byt.

Vcera som si kupil PSP lebo som bol zavisly nehrat DB :D a mam ten DB Shin Budokai 2 myslim ze je novsi ako Another Road. Je to super az na par vynimiek . Inak tiez mam problem som v Chapter 1 a nejde mi to prejst neviem co s tym som na konci len nejake keci.

Na PSP v DB neni ziaden tutorial alebo nieco ? na PS2 je v kazdom diely a tu neni ziadne vysvetlenie ovladania okrem Combat Listu.

Zatim a zdravim vsetkych fanusikov tohto serialu a hry

P.S. pozor neznicte si prsty :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu