Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 6 Modern Warfare 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nezda se vam to trochu osekany je to tim ze je to ditributorska verze nebo si myslite ze to tak ma byt napr. ty stiny jako nejsem ten co prestane hrat hru kvuligraf. to ne nedej boze ale jen tak s eptam a co se tyce hry tm neni co vytknout nekompromisne hra roku dle me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, budu kupovat PS3 a MW2 bude asi má první hra :) Ale nasrali mě s Prestige Edition - nejdřív ji nabízeli i za 2,5k a teď se cena vyhoupla na 5... někde i na 8 :D tak pude Hardened :) A mimochodem - nebyli by jste radši kdyby jste k MW2 sedli a nic o něm nevěděli? Třeba ta teroristická mise na letišti - haluz to bude tak jako tak, ale kdybych o ní nevěděl, tak by to se mnou asi seklo :D takhle je překvapení mírnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto skvělá game .. včera sem do dohrál..

ten konec mě taky celkem dostal mi to připadalo jak film :)

jinak momentálně je to pro mě nejlepší fps co sem kdy hrál...

stejěn je zajímavé jak se cod serie rozjela ... začalo to u jedničky u té sem online pročabal uplně mrtě dlouho :_D

no a teď mám dojem že cod vychází pravidelně jako nhl .. ale je to jen dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co Calla již hrály ... funguje tam prustřelnost zdí jako v COD4 .. odehráva se hra v Afganistanu ... jsou tam teroristi v těch satcích jako tomu bylo minule... nejaky dojmy PLS
průstřelnost už snad bude furt podle mě,odehrává se různě po světě,a teroristi už šátky nemaj,vypadaj jak vojáci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modern Warfare 2 zbořil všechny rekordy

Včera se všichni hráči dočkali pokračování akčního hitu Modern Warfare, přičemž vzali obchody útokem. Očekávalo se, že během několika dní bude mít Modern Warfare 2 na kontě několik milionů kusů a bude atakovat všechny prodejní rekordy. Stalo se a během jediného dne se prodalo přes 7 milionů kusů, což je o dost více, než ty nejodvážnější odhady. Modern Warfare 2 se tak stal nejprodávanější hrou ve videoherní historii. Očekává se navíc, že za první týden prodeje se udá přes 10 milionů kusů. Pro srovnání dodejme, že třeba takového GTA 4 se prodalo za první týden 5.92 milionů kusů. Nejvíce se Modern Warfare 2 kupuje na Xbox 360 s 55%. 33% připadne na Playstation 3 verzi a zbytek na PC verzi.

...........................
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu