Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

~ [XMB Modding] ~


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 419
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Ahojte nasiel som tu odkaz na toto http://forums.qj.net/f-psp-mods-medi...ss-114167.html a to chcem len neviem ako to tam mam dat.Som z toho jelen ked som to klasicky skopcil do flash tak sa mi semibrickol.Pls poradte ako to rozbehat.Samosebou ze som daval aj na pametovku co mam.Len neviem co a ako.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik mb vám zabírá flash 0 ?Mě tak 22 mb.Když tam hodím jiný ikony a font tak to běží ale když tam dám wall tak abych tam měl ty pohyblivý proužky,tak mi to někdy hodí nedostatek paměti a někdy se mi to tam podaří dát ale u browseru mi to udělá místi ikon jen bílí čtverce.Mám tam i ten remover ale paměť se nemenší.Asi dělám něco špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Petersss: je to tim, ze mas bud system_plugin.rco nebo sysconf_plugin.rco pouzity z puvodniho CF z ktereho si presel na cf 3.40, hadam...

staci je nahradit recompilovanyma pro CF 3.40OE... viz. 1 strana -> downland

samozdrejme mam na mysli ty samy rco... pripadne v nich pak muzes replacenout veci co si mel u puvodnich nefunkcnich rco ;)

snad to pomuze

to *Dave*: system_plugin.rco

na tohle tema mam nekde na zacatku xmb moddingu post... check it ;)

http://console-forum.net/showpost.php?p=102333&postcount=120

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu