Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

~ [XMB Modding] ~


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 419
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ten novej RCOEdit je super, da se s nim treba posunovat sloupec ikon pod aktivni topikonkou...

vic jsem zatim nezkousel :)

puvodni

screenshot012zw3.png

posunuty...

screenshot001hr0.png

puvodni pozice je -130, pokud byste chteli sloupec posunou na stred je to v pozici 0 a pro posunuti doprava zase slouzi kladna cisla;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže sem si teď hrál s topmenu_pluginem a hotovej jsem ho přidal do takový mý zálohy..

Je to mix různejch témat a pluginů, tak aby mi co nejvíc vyhovoval..

No a pokusil sem se dát tenhle "mix" do druhýho PSP (black) a ono se normálně vůbec nenačetlo!

Prostě je v tom nějaká vada, ale už předtim sem se pokusil použít zálohu f0 z black do white a musel sem udělat DG...

Prostě black s white spolu nekomunikujou :(:(

screen3vr9.png

screen2bg6.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovej dotaz ... naflashoval jsem si novy tema DURANIUM R2 NEMESIS z http://www.pspculture.co.uk/

a chybi mi ikonky u LocationFree Player, Internet Browser a Saved Data Utility... proste tam nenni nic, jenom nazev...

a kdyz si vezmu nejaky jiny menu (KDE, GANT) tak mi tam sice save data utility pribude ale ty druhy dve ikonky jsou porad pryc...

co s tim? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovej dotaz ... naflashoval jsem si novy tema DURANIUM R2 NEMESIS z http://www.pspculture.co.uk/

a chybi mi ikonky u LocationFree Player, Internet Browser a Saved Data Utility... proste tam nenni nic, jenom nazev...

a kdyz si vezmu nejaky jiny menu (KDE, GANT) tak mi tam sice save data utility pribude ale ty druhy dve ikonky jsou porad pryc...

co s tim? :-)

to menu jsem jeste nestahoval ,ale pravdepodobne tam chybi tyto dva obrazky, leda by sis je nakreslil a pak pridal do patricneho RCO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád nechápu jak si změnit font popisků u ikonek v menu... samotné ikonky změním ale nevím jak na font... určitě to tady někde je, ale četl jsem celý ten tutorial aspon 10x a asi jsem to 10x přehlídl... tak díky za odpověd a doufám, že mě neukamenujete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád nechápu jak si změnit font popisků u ikonek v menu... samotné ikonky změním ale nevím jak na font... určitě to tady někde je, ale četl jsem celý ten tutorial aspon 10x a asi jsem to 10x přehlídl... tak díky za odpověd a doufám, že mě neukamenujete :)
zrovna sem se vzbudil tak nemám na kamenování náladu,tak tady máš odkaz :D http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6956
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jak nejlip upravit wallpaper jako ten 1-12bmp aby to vypadalo porad normalne. Ja kdyz ho zmensim na pozadovanou velikost tak to vypada silene, je to celkem pochopitelny kdyz se tak malej obrazek roztahne na tak velkou plochu, nejde ho tam nejak dostat v puvodni velikosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim jak z toho udelat bmp, jde mi o to ze kdyz to ma velikost 480x272 tak se mi to proste jako theme nezobrazi, mam jen bilou plochu, tak se ptam jestli to nejak jde, LukDM psal jenom to prejmenovat na 01-12.bmp a jede mu to ale me ne.

Normalne si ulozis BMP wallpaper (ja ho ukladam jako 24 - bit BMP)

prejmenujes na 01-12.bmp... ted by mel mit velikost 382 kb :)

jdes do recovery... VSH... RESOURCES.. nebo tak nejak to tam je a prepises ten BMP obrazek co tam je :)... pak v nastaveni PSP zaskrtnes WALLPAPER - DONT USE.... ve vyberu THEMES si vyberes prvni tema(to co je pod ORIGINAL) a melo by to jit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu