Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

~ [XMB Modding] ~


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 419
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cely xmb neprelozis, ty texty na preklad tam sice jsou, ale i po prepsani zustanou anglicky, takze prelozit jdou jen asi 2/3 vseho, ale zkusit to muzes treba jsem to delal blbe..
a jsou to stale v tom souboru?nebo mi napis pls. jaky vsechny soubory obsahuji texty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
jinak mě překvapuje celkem malá odezva na takovýhle supr věci...třeba i na lua coding

Mala odezva na takovyhle veci je asi proto ze ne kazdej se do toho pusti kdyz vidi ty odborny vyrazy, a spoustu veci na stahovani atd. takovyhle veci te musi bavit, a to nebavi kazdyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite ano, dokonca by stacil jeden subor a to topmenu_plugin.rco

jop sry mas pravdu to je jinej soubor :)

Tak kdyz uz si DG, ale nemusel jsi stacilo prepsat jen jeden soubor a zase by ti to jelo

reflash je reflash niekedy vznikaju uplne nevysvetlitelne problemy ked to aj vratis naspet tak nieco nejde napr gameboot alobo niektore aplikacie bud to odnese wifi or to zacne tuhnut proste sa to musi v urcitom poradi, ja to mam testnute takto flash CFW uvolnenie miesta s flashagentom topmenuplugin gameboot a custom prx pre update icon a vali to ked som to robil v inom poradi (samozrejme ze som nedaval gameboot ked sa nezmestil do f0) tak to vzdy robilo nejake wolowiny. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu