Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX 360 do usa


darktower99

Recommended Posts

Ahojte som tu prvy krat takze dufam ze som v spravnej sekcii.

mam par otazok ohladne xbox 360 , nikdy som s nim nem

al ziadne skusenosti takze sorry ak sa budu zdat otazky hlupe. xicon_smile.gif

1, chcem si kupit 360 v anglicku ale odchadzam do ameriky takze problem s regionmi. chcel by som vediet ci 360 dokaze prehrat obidva regiony a problem je len vo vystupe takze napri tv alebo pre kazdy region je iny box?

2 Dala by sa 360 pripojit napriklad na notebok miesto monitora?

Dakujem za pomoc :roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Budes si muset stahovat hru s regionem xboxu, nebo regon free

2) Sla, sam jsem to zkousel.

Mam notebook, v nem USB TV kartu AVER, a pripojil jsem to compositem. Jako na vyzkouseni XKA dobry, ale na hrani je kvalita nic moc. Sice moje karta podporuje HDTV, ale jen na digi vysilani, vstupy pro HDTV nema, takze asi tak.

Jinak jsou taci, kteri ti budou tvrdit, ze tam bude velke zpozdeni, kdyz treba zmacknes tlacitko, tak nez to projde tou kartou. Hral jsem na tom hru a uplne bez problemu a bez zpozdeni, ale asi samozrejme zalezi na typu karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za odpovede

, takze nie je mozne to nejako manualne prepinat na xboxe , myslim tym ze ked budem uk a televizor je na pal tak sa to prepne alebo ked budem v usa tak ten druhy system.

Nejedna sa mi teraz o hry chapem ze hry musia by Pal a NTSC [ci ako sa to vola} idem o to ci vlastne potrebujem dva xboxi.

Dakujem za rychle odpovede , potrebujem sa rozhodnut rychlo nasiel som celkom dobru ponuky Xbox :bash::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za odpovede

, takze nie je mozne to nejako manualne prepinat na xboxe , myslim tym ze ked budem uk a televizor je na pal tak sa to prepne alebo ked budem v usa tak ten druhy system.

Nejedna sa mi teraz o hry chapem ze hry musia by Pal a NTSC [ci ako sa to vola} idem o to ci vlastne potrebujem dva xboxi.

Dakujem za rychle odpovede , potrebujem sa rozhodnut rychlo nasiel som celkom dobru ponuky Xbox :bash::bash:

Televize v dnesni dobe umej obe normy, tady ale jde o to, ze hra ktera je NTSC ti nepujde na PAL XBOXa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu