Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Moje amatérské videorecenze psp her


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 172
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Máš veliký talent, pěkné frázovaní,akorát se vyvaruj opakování slov jako třeba "vlastně,ehm",a ještě být tebou udělám, připravím si recenzi na papír, a pak to prečtu.Mohl by si být ještě trošku spisovnější.

Jinak je to fakt skvělý, i vzhledem k tomu, že je Ti 12.Já bych to takhle dobře určitě neudělal.GoOd job!pokračuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš veliký talent' date=' pěkné frázovaní,akorát se vyvaruj opakování slov jako třeba "vlastně,ehm",a ještě být tebou udělám, připravím si recenzi na papír, a pak to prečtu.Mohl by si být ještě trošku spisovnější.

Jinak je to fakt skvělý, i vzhledem k tomu, že je Ti 12.Já bych to takhle dobře určitě neudělal.GoOd job!pokračuj[/quote']

jj díky moc!mám velkou radost samozrejme budu pokracovat:)

dneska budou most wantedy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimavy - ale jak pisou ostatni - nejdriv si to napis a pak to precti...se ti divim ze do toho jdes s timhle mobilem - mam ho taky a nak mu neverim:lol: hele a nebo vis co - napr. v game page taky recenzujou treba pri trailerech a gameplay videich - nemusis to primo natacet - muzes komentovat uz nahrany videa s dobrou kvalitou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimavy - ale jak pisou ostatni - nejdriv si to napis a pak to precti...se ti divim ze do toho jdes s timhle mobilem - mam ho taky a nak mu neverim:lol: hele a nebo vis co - napr. v game page taky recenzujou treba pri trailerech a gameplay videich - nemusis to primo natacet - muzes komentovat uz nahrany videa s dobrou kvalitou ;)

díky za, pochvalu a zkusím to jo a budu recenzovat jeste pc hry tata mi dneska mozna koupi mikrofon k počítači:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba do ankety napsat "Nemám dělat žádnou recenzi" :dozey:, jinam lepší je gamecam :) Ale jo pokračuj, doufám že brzo ti začne mutovat hlas protože ten dětský skřehot se nedá poslouchat :dozey:, připravuješ si ty recenze nebo imrovizuješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba do ankety napsat "Nemám dělat žádnou recenzi" :dozey:, jinam lepší je gamecam :) Ale jo pokračuj, doufám že brzo ti začne mutovat hlas protože ten dětský skřehot se nedá poslouchat :dozey:, připravuješ si ty recenze nebo imrovizuješ?

s tou anketou jsem to tam nenapsal proto protoze zatim vsichni mi tady rekli ze mam pokracovat jo a s tim hlasem ja ho mam ve skutecnosti uplne jinej ale to je snad jedno ne?jo a ty recenze si nepripravuju mluvim normalne je to pro me lepsi:)

:!:anketa bude uzavrena v 15.30:!::arrow:anketa je uzavrena a dalsi recenze bude lego indiana jones

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Teda jak jsem to videl poprve, tak sem se musel rezat, ze sem malem hodil tlamu ze zidle (nic ve zlem) :D :D, sem po operaci tak se taky nudim doma (teda kdyz nepari sturma) a tohle zlepsi naladu brutalnim zpusobem...

... Mel si to pojmenovat profesionalni recenze :D :D :D ...to bych tu tlamu hodil

PS: obdiv, ja bych do toho nesel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý. akorát že u všech her snad řikáš Bezkonkureční grafika. Ale když to řikáš u všech her, tak teoreticky konkurujou sobě navzájem ne? Jinak pokračuj. Kdysi dávno sem s kámošem taky zkoušel dělat takovýhle recenze, ale ve formátu textu. Nakonec to dopadlo tak že je asi 5 recenzí a nic. Já psal z toho jenom jednu na GTA Advance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen takový návrh:

Lepší by bylo pres Remotejoy video ze hry nahrat do PC a pak nahrat komentář a hodit to k sobě..Jinak dobré ,snaha se ocenuje...

btw.: lepsi by bylo si ty recenze připravit,protože semtam ti nejde rozumět a vykládaš nesmysly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam ze mirko je tvuj vernej fanda :D ...

poslouchanim: ''v dzungly se da rozbit jako vsecko,jen ne todle...atak..'' me prijde dosti neprofesionalni... beru ze zacinas atak...ale to sou veci ktery se daji bez problemu vypilovat..

a uz to tu nekdo psal ale i presto... co kdyby si nahral video a knemu dodal teprve zvuk? vyvaroval by ses zasekum kdy nestihas mackat a mluvit ..takze mackas a do toho placnes prvotridni hovadinu :) :D

ale jo ..zlepsujes se.. :) zezacatku recenze sem myslel ze sis to fakt napsal... o 5 vterin pozdeji sem si to jiz nemyslel :)

PS: a este bych to prejmenoval z videorecenze,na komentovanej gameplay :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu