Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mac OS X pro PC (Hackintosh; osx86)


Anonymous_

Recommended Posts

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Aha, ale tak nemůže se divit. Ten projekt je z roku 2005 a on má noťas tuším 02/03 nejsem si jistý. V té době ani 10.4 nebyl... Myslím, že nedělali ovladače na 4/5 let starý ntb.

Apple jako takový nedělá ovladače pro žádné pc :) , on si dělá ovladače přímo pro hw od macbooků (tehdy ibook, powerbook atd.), řekl bych že spíše hackintosh dohodil na výběr sadu driverů, a tato sada by rozhodně mohla obsahovat i univerzální pro starší ntb, když se podíváš na seznam podporovaných zařízení tak lze vidět poměrně již staré stroje na kterých je odzkoušen hackin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemluvím o Apple. Nedělej ze mě blbce. Mluvím o hackintosh komunitě, která se snaží dělat drivery. Říkal jsem snad, že nemohla? Reagoval jsem na to, že pokud je v seznamu nenašel, tak nejspíš mu to nepojede, ale zkusit to může. Ale nejspíš mu s tímto nepomůžu. Sám bojuji s instalaci Liona na nový PC, ale toto už je hard. Jinak nechápu jak s tím může pracovat. Můj starý desktop z roku 2006 je na nervy. Ještě NTB z roku 03. Respekt!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastním notebook z roku 2006 a nemám problém s 10.5.5, ten jeho ntb z roku 03 je na seznamu zde http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/HCL_10.4.3/Portables#Acer_TravelMate_240 a mám dojem že zde postoval to že mu 10.4.x funguje, přesně tak jak na stránkách píší, osobně bych ale být ním rozhodně už nechodil na 10.5.x a výše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Po stisknuti F8 napis do radky "-x -v -legacy" (bez uvozovek) a stiskni enter.

To, ze misto uvozovek tam jsou ty paznaky, je diky tomu, ze tu kdysi jeden "moc inteligentni" mod promazal pulku fora (vcetne tohoto topicu) a pri obnove ze zalohy to pokazilo nejake znaky. Viva la dante! :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Achoj chtěl bych se zeptat mám MAC OS 10.4.6 a chci ho aktulizovat na MAC os 10.4.11 dělal jsem to podle návodu: http://console-forum.net/tema/41284-mac-os-x-pro-pc-hackintosh-osx86?p=543062&viewfull=1#post543062 ALE VŽDY PO INSTALACI AKTULIZACÍ ZMÍZI DOCK A JE JENOM HORNÍ LIŠTA + se seká myš , terminál my zmízí už po 3 jsem tem mac instaloval a furt jsem my ho nepovedlo aktulizovat máte nějaky spolehlivý návod ??? díky za odpověd:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Tak se mi povedlo nainstalovat funkcni os Lion ve verzi 10.7.4 na mim notebooku Asus n75s Procesor i7,chipset HM65.Zatim funkcni vse az na Nvidia grafiku jelikoz je u funkce optimus kterou podporuje az os Mountain Lion.No a pak jeste integrovana wifi karta ale sitova karta je plne funkcni a taky je moznost sprovoznit wifi pres usb adapter [otestovano a funkcni mam doma Zyxel].Pokud by mnel nekdo zajem muzu mu postnout linky na micro os lion, kterej je upravenej na procesory intel i7 [mozna funkcni i na jinejch intelech]s funkcni integrovanou grafikou.Tento system je mozno bootovat z usb disku takze neni mutno mazat system na zjisteni jesli to funguje,jenom na jeho obnovu je potreba mit mac osx alespon z virtualni masiny.Sam jsem na tom systemu uz cca mesic a jsem uplne spokojenej.

Ps:sorry za diakritiku ale je to jenom anglicka verze systemu proste vse zbytecny bylo zmazano,takze bez cz.mozna se da i doinstalovat ale ja to nejak neresim

Upraveno uživatelem eagle88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu