Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (3/2006)


Rixcz

Recommended Posts

TO GEMI

Ted mne napadla takova vec, vyrobil jsem doma jednoduchy BatteryPack a chci napsat navod na vyrobu s fotkami, tak si rikam, ze bych vam to mohl poslat a treba to v dalsim cisle opublikujete. Napis jaky mas na vec nazor a ja to sepisu pro vas nebo jen hodim jako topic na forum.

nebbo to může bejt na www.pspgamer.cz tam se toho vejde víc.hlavně víc fotek..a třepa v PSP verzi může být menší návod......jako topic je to škoda :D ale až co řekne šéf :D gemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 412
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

TO GEMI

Ted mne napadla takova vec, vyrobil jsem doma jednoduchy BatteryPack a chci napsat navod na vyrobu s fotkami, tak si rikam, ze bych vam to mohl poslat a treba to v dalsim cisle opublikujete. Napis jaky mas na vec nazor a ja to sepisu pro vas nebo jen hodim jako topic na forum.

nebbo to může bejt na www.pspgamer.cz tam se toho vejde víc.hlavně víc fotek..a třepa v PSP verzi může být menší návod......jako topic je to škoda :D ale až co řekne šéf :D gemi

No já na to, že je to výborný nápad, princip zveřejňování je takový, že nejprve články použijeme v PSPgameru a potom je zveřejníme na webu, takže pokud o tom napíšeš, budu rád!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bude... To vám sem mám přepsat celý úvodník? :lol:

No tak v kostce:

To, co už znáte:

- fůra novinek

- recenze her

- recenze příslušenství k PSP

Co ještě neznáte:

- kultura:

- povídka - úvaha

- Zeměplocha

- čtenářské recenze aneb pařani sobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdo rikal ze bude posledni?? To az podle ohlasu, a ten si myslim bude veliky :)
:D

:D Mno, musí být, když už jsem dostal tuhle můčo exkluzívo hodnost. :D

Snad se už nebude opakovat obdobně slabá odezva a zvýší se atraktivnita PSPgameru ještě víc. Třeba to přiláká větší zájem sponzorů. Bylo by to rozhodně fajn pro čtenářské soutěže. Takže pokud znáte někoho, kdo má PSP a neví o tomto magazínu, víte co máte dělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdo rikal ze bude posledni?? To az podle ohlasu, a ten si myslim bude veliky :)
:D

:D Mno, musí být, když už jsem dostal tuhle můčo exkluzívo hodnost. :D

Snad se už nebude opakovat obdobně slabá odezva a zvýší se atraktivnita PSPgameru ještě víc. Třeba to přiláká větší zájem sponzorů. Bylo by to rozhodně fajn pro čtenářské soutěže. Takže pokud znáte někoho, kdo má PSP a neví o tomto magazínu, víte co máte dělat...

no pochopil sem to tak ze kdyz ses stal redaktorem tak se zvysi atraktivita pspgameru :) jinak koho znam ten pspgamer zna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu