Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (3/2006)


Rixcz

Recommended Posts

  • Odpovědi 412
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dnes to určitě nebude, dejme riskymu pár dní. Ale troufám si tvrdit, že o víkendu už tady budeme o obsahu nového čísla všichni žhavě diskutovat. Tento termín už je opravdu konečný.

tak v tom pripade doufam ze to vyjde az v nedeli :lol: protoze se vracim az v sobotu a nechci o nic prijit :) (no ale stejne budu mit v kolonce nove prispevky cislo kolem dvou tisic :mrgreen: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nebudu tady filtrovat okolnosti kolem vydání, od toho je šéfredaktor, ale stejně mi to nedá :) doufám (a nejen já ale celá redakce) že se nyní situace kolem PSPgameru otočí. Jakmile vydáme toto číslo (opravdu už mi zbývá jen pár úprav) pustíme se do vývoje zcela nového čísla které se změní i graficky (gemi - doufám že jsm neprozradil něco, co sis chtěl nechat pro sebe :D) a děláme vše proto abyste se dočkali - zaslouženě (někteří ;)) pravidelného vydávání... takže prosíme o schovívavost brzy se dočkáte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to určitě nebude, dejme riskymu pár dní. Ale troufám si tvrdit, že o víkendu už tady budeme o obsahu nového čísla všichni žhavě diskutovat. Tento termín už je opravdu konečný.

tak v tom pripade doufam ze to vyjde az v nedeli :lol: protoze se vracim az v sobotu a nechci o nic prijit :) (no ale stejne budu mit v kolonce nove prispevky cislo kolem dvou tisic :mrgreen: )

EE ja v Sobotu idem na tyzden prec a platit takze EURA za PSPgamer nechcem tak dufam ze do piatka vecera bude. 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pustíme se do vývoje zcela nového čísla které se změní i graficky (gemi - doufám že jsm neprozradil něco, co sis chtěl nechat pro sebe :D)

Ne, v pohodě, ale když už ses do toho namočil, tak na Tebe ostatním něco prozradím: prátelé, risky je opravdové eso, včera mi poslal návrh obálky a ještě teď mě bolí brada od toho, jak mi padla údivem na stůl :lol: Chci tím říct, že je to PAN grafik, už v tomto čísle budete mít možnost posoudit některé jeho kreace a číslo další už bude plně v jeho grafické režii, takže se budu spolu s vámi těšit, s čím na nás vyrukuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pustíme se do vývoje zcela nového čísla které se změní i graficky (gemi - doufám že jsm neprozradil něco, co sis chtěl nechat pro sebe :D)

Ne, v pohodě, ale když už ses do toho namočil, tak na Tebe ostatním něco prozradím: prátelé, risky je opravdové eso, včera mi poslal návrh obálky a ještě teď mě bolí brada od toho, jak mi padla údivem na stůl :lol: Chci tím říct, že je to PAN grafik, už v tomto čísle budete mít možnost posoudit některé jeho kreace a číslo další už bude plně v jeho grafické režii, takže se budu spolu s vámi těšit, s čím na nás vyrukuje :)

:shock: :) no teď jsi mě vychválil... tak abych se teda moooc snažil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sory tschetsche...takze 008/006...btw...kolikate vubec bude tohle cislo?ja ty magaziny moc nestahuju bo nemam komp tak to nemam kde rozbalit a primo do psp to nejde...:-(
Rozbal to v PC a zlozku skopiruj do PSP/PHOTO/tu zlozku a mas to.
:) on se ptal kolikaty cislo tamto bylo konstatovani ze nema PC a NEMA kde rozbalit :)

to valach: kdyz si prectes tri ctyri prispevky tak se dozvis ktery je to cislo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu