Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Midnight Club LA


o_O

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...

zdravim chtel bych se zeptat,mam vypálenou hru na Xbox Midnightclub LA a kdyz jedu treba s necim rychlym treba s murcielagem treba 200mp\h tak najedou jedu v chybe hry nevim jak to profesionalne nazvat :D proste misto domu sou to kostky atp. a nejaky auta nejsou videt a musim pockat az se nacte okoli...proste to stoji za prd zkousel jsem to vypalovat vicekrat i na nejnizsi rychlost a stejne tam tam chyba je...je to normalni?nebo je to treba vady ISO? diky za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel si to instalovat na HDD? Většinou se nestíhají dočíst textury při hraní z DVD, řekl bych, že problém bude zde. Pokud HDD nemáš, tak neporadím a nejspíš to asi ani nevyřešíš. Mě se stával stejnej problém u GTA IV, když jsem jel rychle, po nainstalování vše v naprostém pořádku ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stimhle tim ti poradim...midnight club sem otocil a ten samej problem sem mel taky...tak sem to dal na hdd a problem se zlepsil ale nezmizel..pri rychle jizde obcas nestihaj textury.i z originalky sem to hral a dela to skoro to samy...a jestli ti to dela porad jak rikas tak chybu budes mit asi ve vypaleni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu