Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Počkat ale ja nemám nejnovější flash musím převádět na wawe 3 ale mám nejnovejsi dash a už mi nejde halo ku příkladu

No psal si ze mas nejnovejsi dashboard a flash.Priste se prosim lip vyjadri.....a ted teda odpoved.Ap25 s novym dashboard nespustit a nijak nez novym flashem lt+ se obejit neda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dotazek.. mam novy DB 12625 a patchoval jsem hry pomoci ppf-o-matic3 (v14-15). hry s wave 11 uz nejdou timto programkem prohnat. zkusil jsem 360wavepatcher a patchnul na wave 4 a pote i na wave 3.. xbox stale neropozna hru. co delam spatne? diky

Jaká je to hra ? Není to hra s AP25 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdar když js koupím Xbox 360 - Mafia II (Special Extended Edition) CZ http://www.alza.cz/xbox-360-mafia-ii-special-extended-edition-cz-d196239.htm#popis nemusí se ten Betrayal of Jimmy, Jimmy’s Vendetta a Joe’s Adventures aktivovat přes LIVE.

ne..........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Poradite kterou hru vybrat za 1000ms points?Mam poslednich tisic a nevim co bude za tu cenu nejlepsi.Nejake tipy prosim :)

To je docela blbá otázka, každý člověk má trochu jiný vkus tak ho nemusí bavit to co ostatní, ale jinak z Arcade doporučuju: Trials HD, Hydro Thunder, Afterburner Climax, Zombie Apocalypse a CoD Classic (CoD1), ale podle mě je nejlepší utratit MSP body za nějaký DLC do hry kterou hraješ často a baví tě, nebo pokud máš ještě 1040MSP tak si mužeš vybrat ze starších her v sekci Games on Demand :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nefungují mi v Little Big Planet na PSP DLCčka a nemohu stahovat online levely od hráčů (u PS3 verze bez problému), mám stažené postavy a hra po mě chce nějaký přídavek pro online hraní, ale ten jsem našel pouze na US Store a pochopitelně s EU verzí nefunguje, na EU Store toto DLC není. Nemáte s tím někdo zkušenost a řešení? Co asi tak můžu dělat špatně? Dík za smysluplnou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nefungují mi v Little Big Planet na PSP DLCčka a nemohu stahovat online levely od hráčů (u PS3 verze bez problému), mám stažené postavy a hra po mě chce nějaký přídavek pro online hraní, ale ten jsem našel pouze na US Store a pochopitelně s EU verzí nefunguje, na EU Store toto DLC není. Nemáte s tím někdo zkušenost a řešení? Co asi tak můžu dělat špatně? Dík za smysluplnou radu...

omg blba sekce jinak jsi v x-box sekci jen pro informaci. Zkus napsat sem http://console-forum.net/tema/10295-vseobecna-poradna-mudr-wokacka-a-spol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu