Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
chlapi shanim novy zdroj k xboxu, da se nekde koupit (krom ebay) v cechach?

Podle toho co jsem nasel na stare krabicke jsem mel nejaky takovyto model:PE-2151-02MX

nic dalsiho jsem tam nenasel

Tak podle toho čísla je těžko vybírat . Potřebuješ shánět podle toho jakou máš konzoli :

CORE 12 V - 16,5 A

FALCON 12 V - 14,2 A

JASPER 12 V - 12,1 A

Silnější zdroj ke konzoli použít můžeš - slabší ne .

Sehnat se dá buď zde na bazárku , nebo na AUKRU .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
děkuju moc ;)

Alebo na USB flashku:

Urobil som to cez USB Xtaf Gui Version 32 beta3:

http://halo.gruntmods.com/Files/Xtaf_Re ... /beta3.exe

Treba mat USB kluc nakonfigurovany v Xku, postup (Step 3):

http://support.microsoft.com/kb/981974

Na nakonfigurovanie USB kluca je potrebne mat v X360 nainstalovany Dashboard minimalne verziu 2.0.9199.0. Verzia Dashboardu sa zisti v System info:

My Xbox / System Settings / Console Settings / System Info

DB stiahnut odtialto (Click here):

http://www.xbox.com/en-US/support/syste ... pdates.htm

Ako dat na USB kluc a z neho updatnut Dashboard je pod nadpisom "Copy the Update to a USB Flash Drive".

Postup nahrania dema na USB kluc:

Vlozit USB kluc do PC, otvorit program USB Xtaf, dat Open Drive, zobrazia sa priecinky Cache Partition a Data Partition. Kliknut pravym tlacidlom mysi na Data Partition a vytvorit New folder a napisat Content. Potom na Content kliknut a vytvorit New folder a napisat 0000000000000000 atd. Treba si takto vytvorit vsetky priecinky s presnymi nazvami tak ako su v PC pre to ktore demo. Potom kliknut pravym tlacidlom mysi na posledny priecinok 00080000, vybrat Inject a najst v PC subor dema. Subor sa prekopiruje do USB kluca. Ak vypise program ze Nereaguje, tak to treba nechat tak kym sa subor dema neprekopiruje na USB kluc!

Demo sa potom da hrat priamo z USB kluca alebo sa z kluca prekopiruje na HDD a hrat z HDD. Dema na spustenie su v Game Library (Demos and Trials).

Najlepsie je minimalne 4 GB USB kluc, lebo 2 GB je na niektore dema malo. Xko si rezervuje 512 MB miesta a napr. demo Tiger Woods 2011 ma 1,7 GB. Na 4 GB kluci je po konfiguracii volnych 3,3 GB.

Je samozrejme, ze sa daju dat aj viac demo hier pokial to kapacita USB kluca dovoli. Potom uz staci vytvarat priecinky v priecinku 0000000000000000 s presnymi nazvami, ktore prisluchaju demam.

Takto vyzera strom dema CrackDown 2 v programe:

usbcrackdown2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, naposledy jsem hrál a pálil někdy před AP2.5 a podobně, stihl jsem postřehnout, že vyšel nový FW a ochrana. Rád bych si zahrál nový hry(třeba i s AP2.5). Je možnost udělat něco, abych nedostal zbytečně banána a bylo to jak předtím kdy prostě stačilo stáhnout image, zkontrolovat abgx, vypálit a hrát?

Xbox mám v následujícím stavu

Dash:2.0.9199.0

LiteOn 92 A2

iXtreme LTv1.1

revize:Jasper

Ocenil bych radu ve stylu: flashni na verzi XX, updatni dash na YYYY budes moct hrat jak za starejch casu.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když updatnu firmware na LT+ tak pak namusim řešit updaty Dashe? Fixnout v ABGx, předpokládám, že tam je nějaký zašktrtávátko, popř to snad pochopim. Na live v současnosti neplánuju, protože mě live jako takový neskutečně naštvalo a nebudu jim cpát peníze. Zároveň ale nechi zbytečně zčubit konzoli, kdybych jí někomu prodal nebo dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když updatnu firmware na LT+ tak pak namusim řešit updaty Dashe? Fixnout v ABGx, předpokládám, že tam je nějaký zašktrtávátko, popř to snad pochopim. Na live v současnosti neplánuju, protože mě live jako takový neskutečně naštvalo a nebudu jim cpát peníze. Zároveň ale nechi zbytečně zčubit konzoli, kdybych jí někomu prodal nebo dal.

Dashboard musíš aktualizovat stále podle potřeby .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci se zeptat,zda li tu náhodou!!! nevíte heslo ke hře GTA 4 LCS,stáhl jsem si ho až po tom co se tu zrušila sekce down.... .Hra byla v sekci her na uloz.to dataport atd.Byla na Czshare a na 4 linky.Tak jestli ho náhodou nevíte,já si totiž nepamatuji ani nick uploadera.Kdyby to náhodou někdo vědel,byl bych rád.Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci se zeptat,zda li tu náhodou!!! nevíte heslo ke hře GTA 4 LCS,stáhl jsem si ho až po tom co se tu zrušila sekce down.... .Hra byla v sekci her na uloz.to dataport atd.Byla na Czshare a na 4 linky.Tak jestli ho náhodou nevíte,já si totiž nepamatuji ani nick uploadera.Kdyby to náhodou někdo vědel,byl bych rád.Dík

Daj do Google link downloadu a mozno natrafis aj na heslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu