Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Chci se zeptat, do ovladače můžu dát jekékoliv baterky ( myšleno tužkový) ? Jsem si koupil tyhle: Ansmann Mignon 2850 tak aby mě to případně nebouchlo v ruce. :D

// Jsem lajk co se baterií týče.

:D baterky mužeš použit jakekoli :D:D

jinak tydle mi přidou celkem kvalitní přece jenom 2850mAh by už mnělo za něco ručit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak to sem si oddechnul :D Sem si řikal přehřívat se to nemůže bo je to Valhala a je 4 měsíce starej..Šetřim na hadr ale za 1600 :/ Nebyl někdo v UK a neví kde je poblíž londýna nákej shop s hrama nebo i kde by měli hadr ? Jedu tam za 16 dní na 10 dní a mam sebou 200 liber..Takže chci nakoupit náký hry a popřípadě HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak to sem si oddechnul :D Sem si řikal přehřívat se to nemůže bo je to Valhala a je 4 měsíce starej..Šetřim na hadr ale za 1600 :/ Nebyl někdo v UK a neví kde je poblíž londýna nákej shop s hrama nebo i kde by měli hadr ? Jedu tam za 16 dní na 10 dní a mam sebou 200 liber..Takže chci nakoupit náký hry a popřípadě HDD

Na slimko stojí 250GB hdd 1099Kč.

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514507L1NA0CM120H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau stáhl jsem si od pcmakera Mortal Kombat a když si třeba vyberu zápasníka nebo vyhraju zápas tak místo toho aby se hra načítala se mi objeví černá obrazovka a sekne se to, to se mi stává jen někdy, tak se chci zeptat jestli to může být tím že je to špatně vypáleno..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cau stáhl jsem si od pcmakera Mortal Kombat a když si třeba vyberu zápasníka nebo vyhraju zápas tak místo toho aby se hra načítala se mi objeví černá obrazovka a sekne se to, to se mi stává jen někdy, tak se chci zeptat jestli to může být tím že je to špatně vypáleno..?

Jak psal toro zkus stáhnout hru z jiného zdroje ,nebo hru nainstaluj na disk ,(flashku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, kdysi jsem se tu ptal jestli se dají nainstalovat DLC pro Oblivion na externí(neixboxový) HDD a nikdo mi neodpověděl tak se ptám znova.

Externí HDD funguje normálně, nainstaloval jsem na něj základní oblivion, a ještě na něm zbyla hromada místa.Jenže když to DVD s DLC spustím, ukáže se mi tam chybová hláška že musím mít X-box 360 HDD pro instalaci, nejde to nainstalovat ani přes game library.(něco se tam hrozně dlouho načítá a potom mě to vrátí zpět)

DVD je vypáleno dobře-aspoň podle abdx.

Napadlo mě, jestli by se ty soubory z toho DVD s DLC nešly nainstalovat přes PC podobně jak se na HDD dávají dema...povedlo se už někomu rozjet to DVD s DLC na neoriginálním HDD.

Uvažuju taky že bych si stáhnul Mafii 2 ale nevím, jestli má cenu do ní stahovat DLC-jestli se to bude chovat stejně jako u oblivionu nebo mi půjdou nainstalovat normálně, zkoušel už to někdo?

A nakonec bych se chtěl zeptat na hru Faery: Legends Of Avalon.Někde jsem se dočetl že už dávno vyšla ale na internetu ji nemůžu nikde najít.

Díky za odpovědi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj mam xko s DB 2.8955.0 flash 1.6 a chtěl bych se zeptat jestli rozjedu hry s wawe 11 nebo ne abych řekl pravdu moc se vtom už neorientuju tak než aby mi pak nešli ty starší hry co mam ta se radši zeptám díky za odpověd

Hry s wave 11 potřebují ke spuštění DB 12625 a pří FW flashe 1.6 patchovat na wave 3 . Když máš DB 8955 , tak si ještě můžeš rozmyslet , jestli přechodně nevyužít této možnosti :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

aby jsi mohl ještě odehrát hry s ochranou AP25 ( ACB a NFS HP ) které ti nešly , protože jakmile dáš DB 12625 , tak už to potom nelze udělat ( nižší DB nelze dát - jen vyšší ) . Jakmile si dáš DB 12625 , tak už nespustíš všechny hry s AP25 ( FABLE 3 , ACB , NFS HP , COD MW 2 , COD BO , HALO REACH ) . všechny ostatní hry i starší ti půjdou spustit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu