Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

aha, mno je tam občas něco žlutě, něco zeleně, pak taky modře. vypaluju pres ImgBurn, už půl roku jsem si nestáhl hru na Xbox a nevypálil si jí, když jsem se rozhodl si přidat dvě nové, které za to stojí, tak mě to vyšlo na 180kč (3 DVD Verbatim) a prostě i když to protáhnu abgx nastavím to podle návodu, prostě nic, vypálil jsem 2x Mortal Kombat a jednou NHL 11 a nic, takže na to prdím, DVDčka rozšlapu a hotovo :D ne sranda, ale prostě já nevím co s tím. Je možný, že bych udělal špatně upgrade Dashe? ale to by mi xbox nešel ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem měl pravdu, mám blbě udělaný upgrade dashe, už při instalaci mi to hodilo critical error a rozsvítilo se mi červeně na konzoli světýlko, teďka jsem chtěl zapnout XboX a opět ta samá chyba, pomohl až reset konzole, jenže nechce mi to znova vzít upgrade dashe, co mám na flashce, sakra práce!! Dá se nějak přeinstalovat Dash? nebo jsem v prdeli a mám s tím jít do servisu? Díky za radu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aktualizaci DB ti to samozřejmě znova nevezme , když ji už máš hotovou . Zkontroluj si to v SYSTEM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTEM INFO . Tím to nebude - DB máš jistě v pořádku . Každopádně máš ale špatně vypálené DVD . Prosím tě , kde kupuješ DVD za takovou zlodějskou cenu ? To i kdyby jsi si je objednal na dobírku , tak ti to vyjde levněji . Nemůžeš ale kupovat kusovky . Já vypaluji na DVD za 13 kč ( http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

) a naprosto bez problémů . I VERBATIM z ALZY vyjdou na 23 Kč ( http://www.alza.cz/dvd-r-dual-layer-d108453.htm )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau,

malej dotaz znovu jsem si pořídil xko ale tentokrát s flashem tuším LT 1.1( a rovnou s banánem:-) ) což je celkem o.k, jelikož ho mám na občasné hraní. Dnes jsem stáhl a vysmažil assassins creed brotherhood a hra chce updatnout, raději jsem nic nedělal. Takže je možné ji updatnout? nebo tímto updatem se dojebe flash? a update bude z disku nebo to bude chtít připojit k netu( vzhledem k banánu smůla). Navíc holt nemusím hrát vše a dříve či později si ji mohu kopit(spíše později :-D )

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ACB má ochranu AC25 . Jestli máš DB 9199 a nebo menší , tak ještě můžeš použít na spuštění her s ochranou AP25 tento postup update DB :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

Pokud máš DB vyšší ( to ale asi nemáš , když hra vyžaduje update ) , tak jedině přeflashovat na LT + .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čus mám tu pár otázek, které tu byli asi 100x řešeny, ale nehodlám je hledat. ;)

Když si koupim Xbox 360 Slimko v této době jakou mechaniku mohu očekávat? Když v xboxu bude mechanika lite-on s FW 9504 nebo 0225 (0225 je ve fázy testování takže očekávám že bude do měsíce) jaký flash dostanu, jaké jsou jeho výhody ? Budu moci s tím flashem hrát na Xbox live, když si tu hru budu pravidelně kontrolovat v abgx360, případně mě odkažte na topic jak předejít banu na xbox live ? Když chci hrát vypálenou hru na live, musí si live koupit ? Když si hru vypálím na DVD, mohu si jí pak překopírovat z DVD na HDD xboxu ? Jak zjistít, že můj xbox má FLAG ?

V xbox scéně jsem nováček, takže omluvtě moji demenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čus mám tu pár otázek, které tu byli asi 100x řešeny, ale nehodlám je hledat. ;)

Když si koupim Xbox 360 Slimko v této době jakou mechaniku mohu očekávat? Když v xboxu bude mechanika lite-on s FW 9504 nebo 0225 (0225 je ve fázy testování takže očekávám že bude do měsíce) jaký flash dostanu, jaké jsou jeho výhody ? Budu moci s tím flashem hrát na Xbox live, když si tu hru budu pravidelně kontrolovat v abgx360, případně mě odkažte na topic jak předejít banu na xbox live ? Když chci hrát vypálenou hru na live, musí si live koupit ? Když si hru vypálím na DVD, mohu si jí pak překopírovat z DVD na HDD xboxu ? Jak zjistít, že můj xbox má FLAG ?

V xbox scéně jsem nováček, takže omluvtě moji demenci.

Rád poradím , ale serou mně lidi , kteří vysloveně napíšou , že jsou líní pročítat forum !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čus mám tu pár otázek, které tu byli asi 100x řešeny, ale nehodlám je hledat. ;)

Když si koupim Xbox 360 Slimko v této době jakou mechaniku mohu očekávat? Když v xboxu bude mechanika lite-on s FW 9504 nebo 0225 (0225 je ve fázy testování takže očekávám že bude do měsíce) jaký flash dostanu, jaké jsou jeho výhody ? Budu moci s tím flashem hrát na Xbox live, když si tu hru budu pravidelně kontrolovat v abgx360, případně mě odkažte na topic jak předejít banu na xbox live ? Když chci hrát vypálenou hru na live, musí si live koupit ? Když si hru vypálím na DVD, mohu si jí pak překopírovat z DVD na HDD xboxu ? Jak zjistít, že můj xbox má FLAG ?

V xbox scéně jsem nováček, takže omluvtě moji demenci.

Tvoje demence se nedá omluvit!!!

Když si koupíš nový xbox tak bude malá pravděpodobnost, že chytneš správný fw. Jaké jsou výhody flashe??? Snad že asi hraješ pálenky a k tomu jestli dostaneš ban stačí říct - někdo ho dostane, někdo ne - i když to budeš kontrolovat. No pokud budeš chtít hrát na Live musíš si koupit Gold účet, ten máš ale první měsíc zdarma. Hru z DVD je lepší hodit na HDD - šetříš mechaniku a neuslyšíš její vrčení. Flag zjístíš pomocí programu Xval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dupenka: sorry zapomněl jsem napsat jaké jsou výhody flashe LT+ 1.1 oproti LT 1.1. To je toho. A nový xko- to jako microsoft náhodně posílá do obchodů xboxy s různejma mechanikama ?

Jinak dík, ale očekával bych trochu zdvořilejší přístup...

Toro: vždycky takovej milej chlapík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dupenka: sorry zapomněl jsem napsat jaké jsou výhody flashe LT+ 1.1 oproti LT 1.1. To je toho. A nový xko- to jako microsoft náhodně posílá do obchodů xboxy s různejma mechanikama ?

Jinak dík, ale očekával bych trochu zdvořilejší přístup...

Toro: vždycky takovej milej chlapík

Ne neposílá to náhodně prostě podle data výroby :). Výhoda LT+ 1.1 je ta, že přehraje hry s ochranou AP 2.5 a je nejnovějším CFW to je tak asi vše ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím a prosím o radu :).

Je možné s nejnovější verzí flashe a zakoupeným členstvím na Xbox Live hrát multiplayer po netu i se záložní kopií hry (aby se mi originálka nepoškrábala, víte jak)?

Resp. jaká je pravděpodobnost banu účtu/hdd a je rozdíl v různých hrách? Že by u microsoftackých her byla třeba větší možnost, že mě odhalí...

Díky za odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím a prosím o radu :).

Je možné s nejnovější verzí flashe a zakoupeným členstvím na Xbox Live hrát multiplayer po netu i se záložní kopií hry (aby se mi originálka nepoškrábala, víte jak)?

Resp. jaká je pravděpodobnost banu účtu/hdd a je rozdíl v různých hrách? Že by u microsoftackých her byla třeba větší možnost, že mě odhalí...

Díky za odpovědi!

Ty si necháš udělat flash, pak si koupíš originální hru, ale nechceš ji používat, protože by se poškrábala:D Ty jsi málo lolec. Nikdo ti neřekne jestli dostaneš ban nebo jaká je pravděpodobnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám ještě jeden dotaz... když si koupim ten kabel se kterym budu moct zapojit xbox do vga monitoru, tak v tom kabelu jsou i ty dva cinche a když nemám v tom monitoru repráčky ale mám sluchátka. dá se v xboxu nastavit aby ten zvuk nešel těma cinchema ale šel tim xbox ovladačem ? že bych si koupil ten speedlink adaptér pro ty normál sluchatka. a vede ten bezdrátovej xbox ovladač taky ten zvuk a má tam ten výstup ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám ještě jeden dotaz... když si koupim ten kabel se kterym budu moct zapojit xbox do vga monitoru, tak v tom kabelu jsou i ty dva cinche a když nemám v tom monitoru repráčky ale mám sluchátka. dá se v xboxu nastavit aby ten zvuk nešel těma cinchema ale šel tim xbox ovladačem ? že bych si koupil ten speedlink adaptér pro ty normál sluchatka. a vede ten bezdrátovej xbox ovladač taky ten zvuk a má tam ten výstup ?

Když nebudeš mít nic zapojené v cinchech, tak logicky žádný zvuk nepojede a když zapojíš sluchátka do ovládače - vstup je pod D-padem, tak by zvuk měl jet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
někdo psal že v těch sluchátkách půjde jen zvuk z xbox live když to pujde přes ty sluchatka ? je to pravda a ještě dotaz, když je slimko z bundle s cod black ops což výroba bude asi listopad 2010 tak je docela velká šance mít lite-on 0225 ? žejo

Mělo by xko mít fw 0225 a k těm sluchátkám ti už neporadím, to už netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:D :D No, jak bych ti to napsal - hele Xbox Live je online funkce xboxu prostě která ti umožnuje hrát online, chatovat atd... A gold je jedno z členství xbox livu, členství za které se platí nějaký poplatek a když máš gold tak můžeš hrát online, chodit na xbox live party (chat ve více lidech) a tak dále, No a když si necheš platit gold tak budeš mít bezplatné členství a to silver, ted se to jmenuje prostě "Free" myslim, no a tam nemůžeš hrát online a prostě mít výhody jako u gold členství :) Snad si mě pochopil, jestli ne tak ti to tu snad vysvětlí někdo jinej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:D :D No, jak bych ti to napsal - hele Xbox Live je online funkce xboxu prostě která ti umožnuje hrát online, chatovat atd... A gold je jedno z členství xbox livu, členství za které se platí nějaký poplatek a když máš gold tak můžeš hrát online, chodit na xbox live party (chat ve více lidech) a tak dále, No a když si necheš platit gold tak budeš mít bezplatné členství a to silver, ted se to jmenuje prostě "Free" myslim, no a tam nemůžeš hrát online a prostě mít výhody jako u gold členství :) Snad si mě pochopil, jestli ne tak ti to tu snad vysvětlí někdo jinej :)

Aha, takže já jsem si vlastně na ten prvni měsic aktivoval bezplatně Gold ůčet...a když budu pak další měsíc chtít hrát multiplayer po XLive tak musim zaplatit tech 130,- ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dunky :

Zapomněl jsi na to , že má 3 měsíce zadarmo GOLD účet - každý z těch třech měsíců ale na jiný profil. Teprve až to vyčerpá , tak si bude muset Gold platit .

Ano, ale mě de hodně o zdokonalování účtu (G) takže asi ty 2 vytvářet nebudu, nechám je pro případ krize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chtel jsem se zeptat jestli je mozne u x360 slim pouzit klasicky externi usb hdd na stejne ucely jako interni hdd (hrani a instalace dem, poslech hudby, ukladani hernich pozic...) ? jde o to ze mam doma 1.5TB ext hdd a nechci aby byl nevyuzity. xko je teprve na ceste domu tak nemusite psat odpovedi typu tak si to vyzkousej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chtel jsem se zeptat jestli je mozne u x360 slim pouzit klasicky externi usb hdd na stejne ucely jako interni hdd (hrani a instalace dem, poslech hudby, ukladani hernich pozic...) ? jde o to ze mam doma 1.5TB ext hdd a nechci aby byl nevyuzity. xko je teprve na ceste domu tak nemusite psat odpovedi typu tak si to vyzkousej...

Jo jo jde, ale xbox si z toho vezme jen 16GB takže nainstalovat půjdou max. 2 hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu